fbpx

Володимир Гаразд став головою Долинської ОТГ

Політика 09:23, 01.07, 2019

Міський голова Долини Володимир Гаразд переміг на виборах голови Долинської ОТГ з переконливим відривом.

НА ФОТО: Володимир Гаразд

За попередніми підрахунками голосів перемогу на виборах голови Долинської ОТГ отримав ініціатор об’єднання міський голова Долини Володимир Гаразд.

Про це повідомляють в Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України.

За попередніми підрахунками самовисуванець Володимир Гаразд набрав 2493 голоси (30,35%). Другий результат у самовисуванця Івана Диріва – 1966 голосів (23,93%).

“За три каденції на посаді міського голови Долини Володимир Гаразд продемонстрував, що можна ефективно керувати малим містом, впроваджувати інноваційні технології, робити істотні зміни та створювати позитивний імідж міста, що, поза сумнівом, є рушієм його розвитку. Нехай у співпраці сильного лідера Володимира Гаразда, команди його однодумців та громади ефективно розвивається, досягає успіхів і перемог на своєму шляху Долинська ОТГ – як орган місцевого самоврядування нового типу”, – йдеться у повідомленні регіонального відділення Асоціації міст України.

На думку експертів Івано-Франківського РВ АМУ, Долинська ОТГ буде фінансово спроможною, оскільки для цього є належна фінансова база, потужна промисловість, а в планах – сучасне сільське господарство і бальнеологічний туризм. Є сподівання, що Долинська ОТГ може стати одним із флагманів економічного зростання в області.

До цього Володимир Гаразд тричі обирався на посаду міського голови Долини. 

Нагадаємо, вчора відбулися перші вибори місцевих депутатів і голів у 66 об’єднаних територіальних громадах 19 областей України. Ще у 30 ОТГ, до яких приєдналися 50 сусідніх громад, у 13 регіонах пройшли додаткові вибори. Загалом після цих виборів в Україні остаточно сформовано 877 ОТГ.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: