fbpx

Володимир Олійник та команда "За майбутнє" іде до іванофранківців з "Серенадами під вікном"

Політика 17:55, 24.07, 2020

Подарувати позитивних емоцій та поговорити про майбутнє Івано-Франківська. Це головна мета серій зустрічей «Серенади під вікном», які ініціюють представники команди «За майбутнє».

«Ми з вами живемо у динамічному світі. Поміж робочих буднів та інших проблем іноді так важко знайти час для тих, хто справді нам важливий. Ми забуваємо про те, що є дружба, любов, домашній затишок і щирість. Але команда “За майбутнє” вирішила це виправити. Щоб відволікти усіх франківчан і подарувати вам свято, ми започатковує серію зустрічей у дворах міста. Разом співатимемо серенади для наших чарівних жінок, дівчат, мам та бабусь. Заодно поспілкуємося і напрацюємо спільний план розвитку нашого міста. Давайте разом думати за позитив і за майбутнє», – розповідає Володимир Олійник.

Під час зустрічей «Серенади під вікном» лунатимуть виключно українські пісні, і в першу чергу для прекрасних франківчанок.

«Дорогі жінки, ми хочемо подарувати вам позитивні емоції, такі, які бдуть вас переповнювати в місті мрії, в місті майбутнього!» – переконує Володимир Олійник.

Такі зустрічі відбуватимуться у дворах кожного вечора. Тож команда «За майбутнє» чекає на ваше запрошення.

«Ми хочемо подарувати радість і музику, бо люди в цей час коронавірусу стали закриті, більше сидять вдома. Ми хочемо, щоб люди більше спілкувались, звичайно, на свіжому повітрі», – розповідає представник команди «За майбутнє» Олександр Федорак.

Представники політичної сили переконані, такі зустрічі допоможуть їм у напрацюванні програми «Івано-Франківськ – місто майбутнього, місто наших мрій».

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: