fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Володимир Олійник: Яким повинен бути Івано-Франківськ майбутнього? Обговоримо на «Футуристичних квартирниках»

Володимир Олійник: Яким повинен бути Івано-Франківськ майбутнього? Обговоримо на «Футуристичних квартирниках»

Політика 10:58, 18.07, 2020
НА ФОТО: Володимир Олійник

Володимир Олійник кличе усіх франківців, які люблять своє місто, на «Футуристичні квартирники», щоб разом із експертами та науковцями під час круглих столів та конференцій змоделювати «ідеальний Івано-Франківськ майбутнього».

«Світ у багатьох питаннях пішов вперед, а в Івано-Франківську пропри позитивні зміни є питання в сучасності підходів, в комплексних рішеннях», – переконаний депутат Івано-Франківської міської ради, представник групи «За майбутнє» Володимир Олійник.

Квартирник буде проводитися регулярно. Теми до обговорення і вивчення найрізноманітніші: питання безпеки, екології міста, сучасного урбаністичного освітлення, розвитку туризму, розвитку парків, веломісто, пішохідне місто, приваблення талантів, спортивна інфраструктура, теми комунальної інфраструктури.

За майбутнє в Івано-Франківську

«Я, наприклад, хотів би, щоб Івано-Франківськ був безпечним і пішохідним, як Женева, комфортним, світлим і екологічним, як Осло, заможним, як Силіконова Долина. Звичайно, це мрії, але всі досягнення починаються з мрії!» – розповідає Володимир Олійник.

Футуристичний квартирник – це місце, де кожен зі своєю думкою може змінити наше місто на краще, переконані представники команди «За майбутнє». Адже мешканці Івано-Франківська щодня бачать, які зміни в інфраструктурі підуть на користь обласному центру.

За майбутнє в Івано-Франківську проводить квартирники

«Для мене Івано-Франківськ – це місто успішних людей, місто, де функціонують заводи із престижною заробітною платою. Місто, де молодь не виїжджає за кордон», – розповідає Віталій Мерінов, депутат міської ради та представник команди «За майбутнє».

За майбутнє в Івано-Франківську проводить квартирники

«Івано-Франківську є ще куди розвиватись, і важливо встигати за сучасними тенденціями та підходами у містобудуванні, де поряд з інноваціями будуть збережені історія та традиції нашого міста», –  переконана представниця команди «За майбутнє» Ірина Кравець.

Футуристичні квартирники мають на меті об’єднати усіх небайдужих іванофранківців, які вболівають за долю свого міста. Вони відбуватимуться щочетверга о 19:00 за адресою: вул. Міцкевича, 8. У підсумку обговорень та дискусій буде створено програмний документ «Івано-Франківськ – місто майбутнього, місто наших мрій».

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: