fbpx

Володимир Тищенко: "Моя мета – не засмітити майданчик "Голосу", а допустити туди прогресивних людей"

Політика 15:06, 20.10, 2020

Голова обласної організації партії “Голос”, підприємець Володимир Тищенко, який очолює партійний список кандидатів до обласної ради на місцевих виборах, в інтерв’ю “Галицькому кореспонденту” розповів про себе, чому балотується до ради і яку мету перед собою ставить.

“Є два підходи в будівництві партії. Можна віддавати формування команд на місця, а можна набирати повністю підконтрольних собі людей і впливати на формування списків та штабів. Але я така людина, яка не робить те, що не подобається. Я не хочу ставати власником партії. У мене мета не вирішувати питання у владі чи контролювати потоки”, – каже Володимир Тищенко.

Він розповів, що при формуванні місцевих осередків «Голосу» відбирав лише голів осередків. А ті в свою чергу формували команди на місцях.

“В нас були певні вимоги, люди проходили перевірку щодо наших стандартів. І я всіх попередив: якщо у нас спливуть недостойні люди, то ми їх будемо відкликати”, – розповідає Тищенко.

Сам Володимир Тищенко очолив обласну територіальну організацію “Голосу” після парламенських виборів. Рік тому він балотувався у Верховну Раду по 87-му округу. Тоді координатором обласного осередку був депутат обласної ради Сергій Адамович.

“Адамовича брали як координатора на парламентську кампанію, але після результатів Львова й Івано-Франківська на виборах керівництво партії зробило висновки, що він недостатньо організував процес. Так прийняли рішення його поміняти, – розповідає Володимир Тищенко. – Голова фракції “Голос” у Верховній Раді Сергій Рахманін мені особисто запропонував. Пригадую, Сергій Адамович пояснював, що йому не давали набирати сильних кандидатів з тих чи інших причин. Я насправді не знаю, як це було, за якими критеріями їх відбирали, але ви самі бачили, що минулого року результат наших мажоритарників в Івано-Франківській області був дуже слабкий”.

Тищенко зазначив, що його мета не стати депутатом, а сформувати якісну команду “Голосу” на Прикарпатті.

“В мене є мета не засмітити оцей майданчик, а допустити туди дійсно прогресивних людей”, – каже він.

Якщо стане депутатом, у обласній раді підприємець хоче працювати у комісії з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

“Я чітко розумію, що хочу займатись тим, чим я живу, а це побудова підприємств і розвиток бізнесу. Без цього нічого не буде, бо це і робочі місця, і податки, – зазначає Тищенко. – У нас багато проблем. Коли українець будує собі хату, він закладає фундамент, підводить комунікації, тоді зводить стіни і лиш потім шпаклює. У нас в місті чомусь все відбувається по-іншому. Ми шпаклюємо і не думаємо про гарний фундамент. Тому ми маємо сьогодні затори, потопи. У будь-якій справі треба правильно закласти фундамент, і рано чи пізно це зерно проросте».

Хто такий Володимир Тищенко і чому йде на вибори

На запитання журналіста про основне призначення в політиці Володимир Тищенко відповів:

“Всім розказую цю історію, вона банальна і приземлена. Я батька свого не знав, батьки розлучились. Я одружився, дивився, як живуть батьки моєї дружини, бо ми жили якийсь час із ними. Тесть завжди сидів і сварився з телевізором. Ті криві, ті недобрі, а ті – взагалі комуністи. Я кажу: Дмитре Івановичу, ви все життя живете в Україні, з дев’яностих років займали керівну посаду, чому ви не йшли, щоб пробувати щось змінити? Він відповідав: та де, ти що, там всі крадії, мене заб’ють, нічого не зроблю. Тож я хочу, щоб, коли у мене буде аналогічна ситуація з моєю дитиною, мати відповідь: я намагався і, що зміг, те й зробив”.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: