fbpx

Володимир Тищенко: У «Голосі» люди, які досягли феноменального успіху у своїй роботі

Політика 22:49, 19.07, 2019
НА ФОТО: Володимир Тищенко і Святослав Вакарчук

Команда «Голосу» – професіонали у різних сферах, які, прийшовши до влади, своєю роботою зможуть показати справжній прогрес країни. Відомі волонтерки у сфері медицини та успішний підприємець, кандидат по 87 округу Володимир Тищенко обговорили ситуацію та необхідні зрушення у сфері охорони здоров’я з лікарями та працівниками медустанов.

Олександра Устінова та Ольга Стефанишина – відомі волонтерки, які зробили справою свого життя реформування української медицини та створення людських умов і для пацієнтів, і для лікарів.

«Завдяки електронному декларуванню та системі ProZorro, через яку проводять державні закупівлі, добре видно зловживання. Люди стали мільйонерами, в той час як половина лікарень просто вимагають капремонту», – зазначили вони.

Читайте також: Хто такий Володимир Тищенко: Прикарпаття отримає власний “Голос”

Володимир Тищенко дав оцінку нинішній реформі у сфері охорони здоров’я: «Я неодноразово чув, що в останні роки у нас в Україні відбулась медична «реформа». Так, звісно, є певні позитивні зрушення, але якщо в нас лишилися старі обшарпані лікарні, якщо зарплатня звичайного лікаря мізерна, якщо в установі нема обладнання для пацієнтів, якщо за все потрібно платити і квітнуть корупція та побори – то це ніяка не реформа, а лише замилювання очей!» – каже Тищенко.

Читайте також: Вакарчук закликає прикарпатців підтримати 21 липня кандидатів від «Голосу»

«Натомість я абсолютно переконаний, що якби у владу прийшли Олександра Устінова та Ольга Стефанишина, то ми б дуже швидко відчули неабиякий прогрес. Ці тендітні дівчата змогли зрушити гори без жодних повноважень, уявіть, чого вони зможуть добитися, отримавши повноваження змінювати країну! Друзі, #Голос – це зміни. Кожен член нашої команди – це шанс для України на краще майбутнє! Кожен голос важливий!» – додав він.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: