fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • «ВОЛЯ» підтримала звернення облради щодо недопущення погіршення становища малого та середнього бізнесу

«ВОЛЯ» підтримала звернення облради щодо недопущення погіршення становища малого та середнього бізнесу

Політика 18:10, 13.12, 2019

Івано-Франківська обласна рада прийняла звернення до Президента України та Голови Верховної Ради щодо скасування законів, які погіршують становище малого і середнього бізнесу.

Таке рішення підтримують депутати від «ВОЛІ», передає пресслужба партії.

«Звернення, яке ми сьогодні розглядаємо, безпосередньо стосується малого і середнього бізнесу. Сьогодні українець без знання іноземної мови, без грошей і родини може поїхати за кордон і там себе знайти. Але він не може цього зробити у своїй країні, де немає жодних умов для розвитку малого і середнього бізнесу. Податкове навантаження в Україні не є велике. Але всі інші органи і структури його просто гнітять. Тому звернення потрібно підтримати. Це б допомогло українцям встати на ноги на своїй рідній землі», – сказав Андрій Марійчин.

«ВОЛЯ» підтримала звернення облради щодо недопущення погіршення становища малого та середнього бізнесу 1

Ольга Федишина додала, що детінізація бізнесу в Україні дійсно потрібна, але вона повинна здійснюватись передусім шляхом виведення з тіні крупного, офшорного, олігархічного капіталу, який нажитий незаконним шляхом.

«Другий крок – шляхом зменшення фіскального навантаження, спрощення адміністрування податків. Натомість ми бачимо, що цим законопроєктом дещо передчасно ускладнюються процедури для наших підприємців. Ми вважаємо, що зараз потрібно підтримати підприємців, а не створювати для них додаткові перешкоди. Так, в Європі всі ФОПи мають РРО. Але Європа йшла до цього поступово і спочатку створювала комфортні умови для підприємців, а вже потім зобов’язувала встановлювати РРО», – сказала депутат від «ВОЛІ» під час сесії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: