fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • «ВОЛЯ» виступила за підтримку «Пласту» та внесла ряд ініціатив щодо звернення облради до керівництва держави

«ВОЛЯ» виступила за підтримку «Пласту» та внесла ряд ініціатив щодо звернення облради до керівництва держави

Політика 16:43, 20.09, 2019

Депутати Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» за державне фінансування «Пласту», однак вважають, що це питання має бути без політики та спекуляцій.

Відповідну позицію фракції «ВОЛЯ» висловила депутат Ольга Ситник (Галабала)  на сьогоднішній сесії облради, інформує пресслужба партії “ВОЛЯ”.

«Ми за підтримку «Пласту» і неодноразово про це заявляли. Однак звернення є некоректним, оскільки в ньому йдеться, що Президент України Володимир Зеленський начебто виступає проти «Пласту», а це не відповідає дійсності. Офіційна його позиція – це відправлення законопроєкту на доопрацювання», – сказала Ситник.

Вона також зазначила, що у пропозиціях Зеленського йдеться про те, що у поданому законопроєкті про державне фінансування «Пласту» були неточності.

«Якщо Президент відправляє на доопрацювання, то його правки розглядаються протягом 30 днів, а потім голосуються більшістю. Тому звернення має бути коректним, а не спекулятивним, таким, яким воно виглядає зараз», – говорить депутат від «ВОЛІ».

Ольга Ситник закликала депутатів не політизувати це питання. І все-таки надіслати повторно звернення до всіх народних депутатів щодо підтримки “Пласту” та його фінансування. Передбачити для цього видатки у бюджеті на 2020 рік.

Пропозицію, що звернення про «Пласт» має бути без політики, підтримав і голова обласної ради Олександр Сич, а також інші депутати.

«Інколи питання не потребує політичних реагувань, воно просто має пройти процедуру. Звернення добре написано щодо передісторії, дат і людей, але є моменти, коли політику не потрібно включати», – сказав депутат Василь Попович.

Відзначимо, що «ВОЛЯ» першою ініціювала підтримку «Пласту» на рівні Івано-Франківської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: