fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Ви сьогодні показуєте усій Україні, що ми народ, який вміє шанувати своїх героїв", - Володимир В’ятрович у Тишківцях

"Ви сьогодні показуєте усій Україні, що ми народ, який вміє шанувати своїх героїв", - Володимир В’ятрович у Тишківцях

Політика 20:15, 14.10, 2021

Сьогодні у селі Тишківці, на батьківщині родини Шухевичів, згадували усіх загиблих за Україну та дякували захисникам та захисницям, які сьогодні боронять нашу державу від російської агресії.

На віче біля пам’ятника Романові Шухевичу зібралися понад сотня місцевих мешканців та гостей з усієї області.

«Сьогодні великий день, коли поєдналася така велика кількість дуже важливих для кожного українця свят. Мова йде і про Покрову, і про День українського козацтва, і про День створення УПА, і про найсвіжіше, найактуальніше для усіх нас свято – День захисників і захисниць. Зовсім не випадково ці свята поєдналися, саме таким чином ми показуємо зв’язок між поколіннями всіх тих, хто боровся за українську землю, які захищали нашу свободу, які захищали нашу незалежність з часів Русі, через козацтво, через УНР, через УПА. Я переконаний, що саме через те, що ми пам’ятаємо попередників, зараз є кому захищати Україну», – виступив народний депутат від «Європейської Солідарності», голова обласного осередку партії Володимир В’ятрович.

В’ятрович подякував мешканцям Тишківців, які протягом багатьох десятиліть зберігають пам’ять про славну історію повстанського руху, про Романа Шухевича.

«Це надзвичайно важливо саме зараз, коли ми маємо нових героїв, які на своїх плечах тримають нашу свободу, які зараз захищають незалежність. Вони мають розуміти, що захищають державу, яка вміє шанувати своїх героїв. Ви сьогодні показуєте усій Україні, що ми народ, який вміє шанувати своїх героїв. Я впевнений, що це приведе нас до перемоги», – додав В’ятрович.

"Ви сьогодні показуєте усій Україні, що ми народ, який вміє шанувати своїх героїв", - Володимир В’ятрович у Тишківцях 1

«Дякую всім тим, хто сьогодні боронить нашу свободу, нашу незалежність. Сьогодні потрібно дякувати всім, хто зберіг і боронить Україну. Приклад села Тишківці – це величезний приклад того, як треба пам’ятати історію, як треба боротися за свою землю, як треба її захищати та берегти ті надбання, які ми маємо. Впевнений, що з такою твердою позицією Україна переможе», – додав Ростислав Кукурудз, голова фракції «ЄС» в Івано-Франківській обласній раді.

Від імені ветеранської спільноти учасників віча вітав учасник російсько-української війни Андрій Фармуга.

«Тишківці – це маленька батьківщина Романа Шухевича, вона для всіх стала місцем сили, місцем, де можна набратися того духу, який, як показала практика 2014 року, є незломним. Дуже приємно привітати всіх з святом Покрови, з Днем захисника і захисниці», – сказав ветеран.

Андрій Фармуга наголосив, що ветеранська спільнота та, ті, хто знаходиться сьогодні на передовій, дали присягу українському народу і виконають її до кінця.

Після урочистостей учасники віча відвідали музей історії та визвольної боротьби імені Романа Шухевича та родинну садибу Шухевичів, які розташовані у селі Тишківці.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: