fbpx

Викладачі-волонтери з усього світу вчать англійської українських дітей. Розклад

Політика 11:00, 01.06, 2023

Українські діти від 2 до 18 років можуть безоплатно відвідувати англомовні онлайн-заняття. Їх проводять викладачі-волонтери з різних куточків світу. 

Проєкт запустила ГО “Смарт освіта” ще в перші дні повномасштабної війни. Тепер він передбачає заняття на щодень, крім вихідних. Зустрічі проходять на платформі Zoom. Це десятки уроків на різноманітні теми — від розмовних клубів до малювання та куховаріння. Долучитися до них можуть діти будь-якого віку, повідомили у ГО “Смарт освіта”.

Посилання на заняття та актуальну інформацію ви знайдете в Telegram-каналі проєкту. Попередня реєстрація на уроки не потрібна.

Заняття проводять викладачі-волонтери з усього світу: Канади, Австралії, Японії, США, Португалії, Іспанії та ін. Ці уроки відвідали вже понад 22 тисячі дітей. Понад 900 занять для них провели 145 вчителів-волонтерів з усієї планети.

На ці онлайн-заняття ми також запрошуємо й зіркових гостей, як-от астронавта Кріса Хетфілда, фокусника Кріса Пілсворта, режисера Сергіо Наваррета, канадського телеведучого та автора Боба Макдоналда та ін.

“Це чудова можливість поспілкуватися з іноземцями на різноманітні теми, дізнатися більше про побут та культуру різних країн та покращити розмовну англійську. На червень запланували десятки занять на різні теми, а також запросили зіркових гостей”, – повідомили у ГО “Смарт освіта”.

Проєкт здійснює ГО “Смарт освіта” за підтримки Educo Foundation у партнерстві з ГО “Classrooms Without Walls”.

Викладачі-волонтери з усього світу вчать англійської українських дітей. Розклад 1

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: