fbpx

«Я й далі працюватиму для Франківщини», – В’ятрович розповів, чи складе мандат нардепа

Політика 17:26, 07.11, 2020

Володимир В’ятрович продовжить працювати керівником Івано-Франківської територіальної організації “Європейської Солідарності» та представлятиме інтереси прикарпатців у Верховній Раді.

НА ФОТО: Володимир В'ятрович

Про це народний депутат, лідер списку «Європейської Солідарності» до Івано-Франківської обласної ради Володимир В’ятрович повідомив у мережі “Фейсбук”.

На виборах до Івано-Франківської обласної ради «Європейська Солідарність» посіла друге місце і буде представлена 17 депутатами, на одного депутата більше буде у ВО «Свобода».

«Влітку, коли почали підготовку до виборчої кампанії, я вирішив очолити список «Європейської Солідарності» до обласної ради. Таким чином демонструючи мою персональну відповідальність за людей, які йдуть з нами в команді.

Нам вдалося об‘єднати дуже різних людей – громадських активістів, лікарів, волонтерів, підприємців, державних службовців. Разом ми провели активну виборчу кампанію. Я особисто об’їздив десятки сіл і містечок, мав сотні зустрічей із їх мешканцями (здебільшого вуличних через карантин, але дуже теплих, завдяки атмосфері). Саме наша активна робота «в полі» забезпечила наш успіх, перемогу над тими політичними силами, які розраховували на адміністративний ресурс влади чи величезні фінансові можливості», – написав В’ятрович.

Він зазначає, що скоро команди «ЄС» запрацюють в Івано-Франківській обласній раді, в Івано-Франківську, в районних та радах ОТГ.

«Я й далі працюватиму на Франківщині як керівник обласної організації ЄС, координуватиму їх роботу, пильнуватиму, аби вона найкраще відображала наші програмні цілі й бажання виборців. Ми розвиватимем середовище, шукатимем стратегії, втілюватимем плани та відстоюватимемо інтереси. Щодня це робитимемо для України та Івано-Франківщини.

Я й далі працюватиму для Франківщини, представляючи наших виборців у парламенті та відстоюючи національні інтереси. Так ми забезпечимо вертикаль представництва виборців Франківщини від рівня ради територіальної громади, районної, обласної та Верховної Ради. Таким чином ми будемо реалізовувати нашу головну мету – побудову Європи в Україні та на Франківщині. Ще раз дякую усім за підтримку і довіру. Працюємо далі. Боротьба триває», – зазначив народний депутат.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: