fbpx

Як команда «За майбутнє» змінює Рогатинщину

Політика 10:27, 14.08, 2020

Днями команда «За майбутнє» завітала на Рогатинщину. Зокрема, відвідала село Лучинці та поспілкувалась із місцевими жителями.

Минулого року за сприяння представника команди «За майбутнє», народного депутата 8-го скликання Віктора Шевченка у сільській школі вдалося замінити майже всі вікна. Проте попереду ще багато роботи. Схожі проблеми і у сусідньому Бабухові. Потребує оновлення будинок культури та школа. Тут громада разом із командою «За майбутнє» спільно напрацювала план дій.

За майбутнє змінює Рогатинщину

«Треба робити ремонти будівель, таких як клуб. Це взагалі вважається адмінбудинком, бо в ньому, крім  клубу, розташовані сільська рада, бібліотека і пошта. Його треба довести до ладу. Багато чого зроблено з допомогою депутата Віктора Шевченка у попередні роки. Але ще треба багато і коштів, і роботи», – розповідає сільська голова Бабухова Марія Денисюк.

За майбутнє змінює Рогатинщину

У селі Путятинці мешкає майже тисяча людей. Тут функціонує ФАП, бібліотека. Місцевий будинок культури славиться своїми талантами. Успішно працює школа. Путятинці мріють і про дитячий садочок. Також команда «За майбутнє» завітала у Підгороддя та Руду. Разом із місцевою владою відвідали об’єкти інфраструктури, поспілкувались із жителями обох сіл. Роботи попереду, кажуть, багато. Але готові спільно працювати над вирішенням нагальних проблем.

За майбутнє змінює Рогатинщину

«Головне – працювати з громадою. Якраз за попередні роки нам дуже багато допомогли брати Шевченки, особливо Віктор Шевченко», – каже сільський голова Підгороддя Ярослав Огерук.

У команді «За майбутнє» переконані, що на сьогодні не варто забувати про українські села. Адже це основа України. І готові і надалі надавати допомогу громадам Прикарпаття.

За майбутнє змінює Рогатинщину

«Дуже багато людей зараз залишилось напризволяще. На жаль, не про всі наші населені пункти пам’ятає як державна, так і місцева влада. Тому ми з командою будемо долучатися. Робити все, що можемо, а деколи навіть більше для того, щоб майбутнє у цих населених пунктах, як і у всій Україні, було тільки найкращим», – підсумував представник команди «За майбутнє» Віктор Шевченко.

За майбутнє змінює Рогатинщину

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: