fbpx

Як відбувається автовикуп і які документи необхідні для укладання угоди

Політика 16:19, 14.07, 2022

Від аварій на дорозі не застраховані навіть найдосвідченіші та найвідповідальніші водії. При цьому далеко не у всіх є час і можливість займатися дорогим ремонтом. Та й навіщо, якщо в деяких випадках битий автомобіль простіше продати, ніж возитися з ним.

Швидко та вигідно складно продати навіть відносно нову машину. Вона може бути в ідеальному стані і не влаштовувати вас тільки за ємністю чи рівнем комфорту. А процес все одно затягнеться на довгі місяці. Що вже казати про транспортний засіб зі слідами вм’ятин та серйозними ушкодженнями. Протягом довгих місяців ви безуспішно публікуватимете нові оголошення і зустрічатиметеся з потенційними покупцями, а результату все не буде. Вирішити цю проблему допоможе автовикуп в Києві. Вдавшись до послуг професіоналів, ви зможете продати авто незалежно від його технічного стану та пошкоджень.

Механізм викупу авто після ДТП

Процедура продажу автомобіля, який отримав серйозні пошкодження через аварію на дорозі, дуже проста. Вона включає такі етапи:

  • Подача заявки. Фахівці компаній-скупників миттєво реагують на звернення клієнтів, оскільки зацікавлені у якнайшвидшому викупі авто. На цьому етапі менеджери поставлять вам кілька стандартних питань про автомобіль, його технічний стан, модель і дату випуску. Якщо транспортний засіб відповідає загальним вимогам, встановленим компанією, призначається дата та місце зустрічі з оцінювачем.
  • Зустріч із оцінювачем. Оцінка авто проводиться за наслідками комплексної діагностики. Ціна пропозиції становить приблизно 80-90% від її ринкової вартості з урахуванням поточного стану та характеру ушкоджень.
  • Оформлення документації. Якщо зазначена ціна влаштовує продавця, одразу укладається угода автовикупу та здійснюється повний розрахунок.

Викуп авто дозволяє позбутися пошуку потенційних клієнтів, витрат на діагностику та рекламу отримати на руки заявлену грошову суму. Вам не доведеться складати та розміщувати оголошення в мережі, регулярно їздити на авторинок, проходити ТО та вирішувати безліч інших питань.

Які документи необхідні для викупу авто після ДТП?

Для викупу авто після ДТП потрібні такі документи:

  • Техпаспорт на автомобіль (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу).
  • Паспорт та ІПН продавця (власника автомобіля).
  • Генеральна довіренність. За умови, що угода заключена не власником авто, а іншою особою.

За бажання пройти всю процедуру автовикупу можна за день. А якщо добре постаратися, то і за кілька годин. Це підхожий варіант продажу битого автомобіля для тих, хто хоче швидко отримати грошову винагороду і позбутися зайвого клопоту.

Угоди оформляються виключно у межах правового поля. Гроші переказуються на рахунок клієнта в повному обсязі без затримок та зайвих питань. При цьому жодних підводних каменнів та прихованих платежів. Звертаючись до перевірених компаній, ви можете розраховувати на професіоналізм та індивідуальний підхід.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: