fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Як відремонтувати дороги на Прикарпатті? – кандидат від Вакарчука Тищенко має програму законодавчих змін

Як відремонтувати дороги на Прикарпатті? – кандидат від Вакарчука Тищенко має програму законодавчих змін

Політика 08:02, 12.07, 2019

За нинішнього бюджету на ремонт доріг, прикарпатські дороги, 80% з яких зруйновані, доведеться ремонтувати 40 років! Потрібно змінити модель наповнення Держфонду на ремонт доріг, залучати зовнішні інвестиції та залишати частину податків в місцевих громадах.

НА ФОТО: Володимир Тищенко і Святослав Вакарчук

З такою ідеєю у Парламент по 87 округу йде кандидат від партії «Голос» Святослава Вакарчука Володимир Тищенко.

Друзі, мабуть, ви всі погодитесь, що одна з найбільших проблем на Прикарпатті — це стан доріг.Кожного разу, на кожних виборах, нам обіцяли, що дороги відремонтують. Обіцяють вже 28 років, а віз й нині там. Впевнений, обіцятимуть і цього разу, але якщо почуєте просто «відремонтую», знайте — це свідома брехня!Наша команда розібралася у проблемі та зробила точні розрахунки:Маємо в області 3117 км доріг. 80% з них у жахливому стані. Щоб довести їх до розуму потрібно 30 млрд гривень, але річний бюджет на ремонт – усього 348 мільйонів — це лише 0.7% від потрібних коштів. Тобто якщо не змінити модель наповнення Держфонду на ремонт доріг, то відремонтують їх аж через 40 років!Нам потрібно не просто побороти дорожню мафію і знищити корупцію на їх будівництві (хоча це теж треба), нам потрібно змінити схему наповнення Держфонду, скасувати морально застарілу регуляцію, яка не дозволяє залучати більше ніж 10% зовнішніх інвестицій, та що головне — вибороти право залишати податки у місцевих бюджетах!У нас вже є конкретний план дій та покрокова програма, яка дозволить забезпечити всі законодавчі зміни та розв'язувати проблему доріг за наступні 5 років. Я йду у Раду, щоб мати можливість реалізувати цю програму дій, і якщо ви мене підтримаєте — ми це зробимо!#ГолосЗмін #КомандаЗмін

Опубліковано Володимир Тищенко Четвер, 11 липня 2019 р.

«Всі погодяться, що одна з найбільших проблем на Прикарпатті – це стан доріг. Кожного разу, на кожних виборах нам обіцяли, що дороги відремонтують. Обіцяють вже 28 років, а віз й нині там. Впевнений, обіцятимуть і цього разу, але якщо почуєте просто «відремонтую», знайте – це свідома брехня!» – обурився на своїй сторінці у Фейсбук Тищенко.

Він зауважив, що разом з командою розібрався у цій проблемі та зробив точні розрахунки: в області 3117 км доріг, 80% з них у жахливому стані. Для їх ремонту потрібно 30 млрд гривень, але річний бюджет на ремонт – усього 348 мільйонів — це лише 0.7% від потрібних коштів.

«Якщо не змінити модель наповнення Держфонду на ремонт доріг, то відремонтують їх аж через 40 років!
Нам потрібно не просто побороти дорожню мафію і знищити корупцію на їх будівництві (хоча це теж треба), нам потрібно змінити схему наповнення Держфонду, скасувати морально застарілу регуляцію, яка не дозволяє залучати більше ніж 10% зовнішніх інвестицій, та що головне – вибороти право залишати податки у місцевих бюджетах!» – пропонує Тищенко.

«У нас вже є конкретний план дій та покрокова програма, яка дозволить забезпечити всі законодавчі зміни та розв’язувати проблему доріг за наступні 5 років. Я йду у Раду, щоб мати можливість реалізувати цю програму дій, і якщо ви мене підтримаєте – ми це зробимо!» – додав політик.

Нагадаємо, Володимир Тищенко хоче спрямовувати зовнішні запозичення у дорожній фонд, встановити його справедливий розподіл для вирішення наболілої проблеми будівництва і ремонту доріг та ввести кримінальну відповідальність за неякісний ремонт.

Нагадаємо, на думку оглядачів, на 87 окрузі є два наймовірніших кандидати на перемогу: чинний мер Надвірної Зіновій Андрійович та Володимир Тищенко від партії «Голос» Святослава Вакарчука.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: