fbpx

З неблагополучної сім’ї на Прикарпатті соцслужби забрали двох дітей

Політика 18:29, 15.04, 2021

До відділу соціального захисту населення та у справах дітей Рожнятівської селищної ради звернулися староста та педагогічний колектив одного зі старостинських округів і повідомили про втягнення двох неповнолітніх дітей до вживання алкоголю, тютюнопаління та бродягування. 

Два роки назад багатодітна сім’я поховала матір, а батько, який провадив не найкращий спосіб життя, залишився сам виховувати 4 дітей. Вже через місяць після смерті матері соціальними службами району було прийнято рішення тимчасово влаштувати дітей в центр соціально-психологічної реабілітації в Медині (Галицького району). Діти за період перебування в центрі відпочили, адаптувалися, а батько привів житло в належний стан, влаштувався на роботу та дещо переглянув власний спосіб життя. Дітей було повернуто додому, йдеться на сайті Рожнятівської селищної ради.

«Однак така обстановка в домі тривала недовго. Досягали повноліття дві старші доньки – і цигарки, алкоголь та сумнівної репутації чоловіки стали постійними гостями в будинку родини. Від цього найбільше страждали молодші діти, семикласник Іванко та четвертокласниця Соломійка. Тривогу забили вчителі місцевої школи, адже були сигнали про втягнення дітей до вживання алкоголю, тютюнопаління, бродягування. Батько з цим справитися не зміг, тому звернувся за допомогою до старости села», – йдеться в повідомленні.

Працівники відділу соціального захисту населення та у справах дітей Рожнятівської селищної ради спільно з представниками ювенальної превенції відділу превенції Калуського РВП ГУМП в Івано-Франківській області здійснили виїзд в сім’ю та підтвердили факти загрози здоров’ю та безпеці дітей і прийняли рішення тимчасово вилучити неповнолітніх із загрозливого середовища.

Так, 9 квітня дітей влаштовано в Івано-Франківський обласний центр підтримки дітей та сімей в Тлумачі. З сім’єю буде проводитись відповідна робота щодо створення безпечного середовища для неповнолітніх.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: