fbpx

За екологічні кошти треба оздоровлювати людей, а не лише косити траву, – Ігор Фріс

Політика 10:24, 02.07, 2019

Кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу» по 84 округу Ігор Фріс переконаний, що постанова Кабміну про розподіл екологічних коштів повинна бути доповнена.

Йдеться про спрямування цих грошей на лікування, реабілітацію людей, які живуть у зоні впливу підприємств, що забруднюють навколишнє середовище, закупівлю ліків та сучасного обладнання для місцевих ФАПів. Відповідний проект змін до постанови Кабміну Ігор Фріс уже підготував.

Про це кандидат в народні депутати розповів під час зустрічей  з мешканцями сіл Галицького району, які страждають від діяльності Бурштинської ТЕС.

Ігор Фріс

«Гроші, які, до прикладу, Бурштинська ТЕС сплачує в якості відшкодування свого впливу на довкілля, повинні витрачатися на оздоровлення та реабілітацію людей, які проживають у зоні її впливу. За ці кошти потрібно закуповувати медичні препарати та обладнання для ФАПів. А не витрачати їх лише на косіння трави чи викопування канав, як це відбувається зараз. Переконаний, що проект, який я написав, дуже потрібний. Адже для нашого регіону забруднення навколишнього середовища – питання номер один. Втім, такі зміни повинен прийняти Кабмін», зазначив Ігор Фріс.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: