fbpx

"Запустити російські соцмережі – те саме, що впустити російське військо в Україну", — Петро Шкутяк

Політика 17:59, 13.05, 2020

Продовження санкцій щодо російських соцмереж «Одноклассники» та «ВКонтакте» — питання національної безпеки України.

Про це заявив голова фракції «Європейська Солідарність» в Івано-Франківській міськраді, ветеран АТО Петро Шкутяк.

Російські інтернет-платформи «ВКонтакте», «Одноклассники», «Яндекс», «Mail.ru» та інші заборонені в Україні указом президента Порошенка з 2017 року.

«Це було дуже важливе рішення РНБО та президента Петра Порошенка. Російська агресія — це не тільки військові дії, але й гібридна війна в інформаційному просторі. Через ці соцмережі російські спецслужби поширювали свої спецоперації на території нашої держави, що призводило і до загибелі військових, і до знищення економіки», – вважає Петро Шкутяк.

Він наполягає на важливості продовження цієї заборони, оскільки в Україні триває війна з Росією.

 «Запуск російських соцмереж – це те саме, що впустити російське військо на територію України. Через ці платформи буде відбуватися війна з Україною. Важливо, щоб сьогодні політичне керівництво усвідомило це і не підігравало Росії», – сказав Шкутяк.

На переконання Шкутяка, непродовження санкцій щодо російських соцмереж потрібно буде розцінювати як злочин проти держави України.

«Ми маємо звернення Петра Порошенка, як попереднього президента України, депутатів Верховної Ради від «Європейської Солідарності» до президента Зеленського з вимогою продовжити заборону. І на місцевому рівні ми будемо робити не тільки заяви — бо вони можуть і не вплинути на рішення президента, а й будемо доносити суспільству думку: якщо Володимир Зеленський буде зволікати і не продовжить заборону на роботу російських соцмерж, то це є, фактично, злочином проти України», – підсумував Шкутяк.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: