fbpx

Заради майбутнього дітей: у Верхнянській ОТГ відкрилася школа мистецтв

Політика 17:50, 03.10, 2020

У будівлі сільської ради в селі Верхня з’явилася школа мистецтв. Раніше в громаді тільки мріяли про велику школу мистецтв. Силами команди «ЗА МАЙБУТНЄ» цей проєкт вдалося втілити в життя. 

Заради майбутнього дітей: у Верхнянській ОТГ відкрилася школа мистецтв 1

Для відкриття школи зробили капітальний ремонт попереднього приміщення, замінивши комунікації та провівши ряд інших робіт.

За словами кандидата в депутати Івано-Франківської обласної ради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Віктора Шевченка, Верхнянська ОТГ показує приклад правильного системного розвитку – акцент на дітях.

«Діти у Верхнянській ОТГ дуже талановиті. І взагалі, Верхня показує приклад правильного системного розвитку – передовсім має бути комфортне проживання та навчання наших дітей. Навчання не тільки в школі, а навчання духовному, навчання мистецтву. Це є запорука того, що село не буде вимирати», – зауважив Віктор Шевченко.

Заради майбутнього дітей: у Верхнянській ОТГ відкрилася школа мистецтв 2

Представник сектору з питань культури, релігії та туризму Верхнянської ОТГ, автор ідеї створення школи, кандидат на посаду голови Верхнянської громади Іван Стратієнко додає, що наразі в перший клас вже подали заяви 65 учнів. З ними будуть займатися майже 10 викладачів, що представлятимуть різні мистецькі напрямки.

«У школі мистецтв вже працюють класи декоративно-прикладного мистецтва, хореографії та вокалу. Тут можна освоїти різні інструменти: скрипку, фортепіано, бандуру, саксофон, трубу, акордеон, баян. У планах – уроки із вишивки бісером та різьбярства», – ділиться Іван Стратієнко.

Заради майбутнього дітей: у Верхнянській ОТГ відкрилася школа мистецтв 3

Промо

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: