fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • «Зараз головне – вберегти медичних працівників, забезпечивши їх засобами індивідуального захисту», – Олег Атаманюк

«Зараз головне – вберегти медичних працівників, забезпечивши їх засобами індивідуального захисту», – Олег Атаманюк

Політика 19:15, 22.04, 2020

Передусім варто дбати про медичні кадри і вберегти їх від зараження коронавірусом.

Таку думку висловив депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Олег Атаманюк в ефірі програми «Про головне в деталях» на ОТБ «Галичина».

«В нашій системі охорони здоров’я на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією перебувають лікарі екстреної допомоги, терапевтичного та анестезіологічнго профілю. Тобто ті, які безпосередньо та найбільше контактують з людьми, які потенційно інфіковані», – говорить Атаманюк.

Людський ресурс і потенціал – це ключове у боротьбі з коронавірусною інфекцією, переконаний лікар.

В ефірі програми Олег Атаманюк повідомив, що 5 млн з резервного фонду обласного бюджету було виділено на боротьбу з коронавірусом.

«Окрім того, акумулювавши кошти з освіти, культури, спорту, 3 млн 200 тис. грн також виділено на Департамент охорони здоров’я, щоб провести закупівлю в першу чергу засобів індивідуального захисту. Коли не буде кому лікувати – буде катастрофа для нашої держави», – каже депутат від «ВОЛІ».

Олег Атаманюк розповів, що на сайті Кабінету Міністрів є інформація від Міністерства охорони здоров’я щодо забезпечення лікувальних установ нашої держави, зокрема тих, які першочергово надають допомогу пацієнтам з коронавірусною інфекцією.

«Йдеться про критерії технічного забезпечення, забезпечення засобами індивідуального захисту і людським потенціалом.

Івано-Франківська область на останньому місці із забезпечення засобами індивідуального захисту. Наші заклади забезпечені тільки на 43%, тому ми і надалі будемо говорити про забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту у боротьбі з коронавірусом», – говорить лікар.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: