fbpx

Заступником голови Івано-Франківської райради стала представниця "Батьківщини"

Політика 16:05, 25.11, 2020
НА ФОТО: Василь Попович та Лідія Чекайло

Новообрана Івано-Франківська районна рада обрала заступника голови. Цю посаду обійняла представниця партії «Батьківщина» Лідія Чекайло.

Її кандидатуру на посаду заступника голови запропонував Василь Попович, якого обрали головою районної ради.

За результатами таємного голосування кандидатуру Чекайло підтримали 39 депутатів. Не підтримали 11 депутатів, один бюлетень вкинули у скриньку для голосування незаповнений, троє – не брали участі в голосуванні. За інформацією КУРСу, кандидатуру Лідії Чекайло не підтримала фракція “Європейська солідарність”.

Відтак депутати визначили місцем розташування Івано-Франківської районної ради місто Івано-Франківськ, площу Міцкевича, 4. За цією адресою райрада буде зареєстрована як юридична особа.

Голова райради Василь Попович поінформував, що протягом 15 днів новообрані депутати мають подати декларації про доходи за минулий рік.

На наступному пленарному засіданні, яке відбудеться орієнтовно за два тижні, депутати райради затвердять комісії райради, оберуть їх голів та заступників, а також затвердять склад президії районної ради.

Нагадаємо, в обласній раді “Європейська солідарність” проігнорувала голосування за заступників голови ради. А згодом у партії заявили, що “ЄС” в облраді йде в опозицію.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: