fbpx

Збагачуй свій інтелект разом із booklya.ua

Політика 17:51, 25.10, 2019

Що потрібно людині для розвитку мислення? Потрібно набувати нових вражень та читати книжки. Пізнаючи щось нове, людина розширяє свій кругозір, застосовує попередні знання для вирішення складних питань. Книги допомагають формувати думки, виражати їх у зрозумілій формі та націлюють нас на правильний курс життя.

Інтернет магазин книг booklya.ua – це велика віртуальна бібліотека, де можна придбати літературу з будь-якого жанру для навчання чи читання для задоволення. Ми пропонуємо вигідні умови придбання, при замовленні на суму вище 800 грн Ви отримуєте безкоштовну доставку по Україні.

Асортимент книг на будь-який смак

  • Книги на іноземній мові: англійській, французькій, німецькій, іспанській, шведській та ін.
  • Бізнес-література: про бухгалтерський облік, психологію, маркетинг, рекламу, підприємництво, фінанси, торгівлю, тощо.
  • VIP-видання: подарункові книги про успішний бізнес, історичні пам’ятки, релігію, мистецтво.
  • Періодичні видання: журнал про успішних людей Forbes, кулінарні журнали ХлебСоль та ін.
  • Книжки для дітей та батьків: дитячі казки, вірші, набори для творчості, розвитку. Художні книги для дошкільнят та школярів. Література для майбутніх мам: про пологи та виховання дітей.
  • Нехудожня література: вивчення іноземних мов, словники, довідники; комп’ютерна, медична, технічна література. Книги про релігію, філософію, мистецтво.
  • Навчальна література для дошкільнят, школярів та студентів. Книги, посібники, методички для вчителів та викладачів. Література для музичних закладів.
  • Художня література: історичні, любовні романи, біографічні видання, детективи, збірки віршів, фантастика, молодіжна література та ін.

Також у магазині представлені аудіокниги, товари для дітей: іграшки, набори для логіки, мислення, творчості, товари для побуту, інвентар для гри на вулиці тощо.

booklya.ua – це твій персональний книжковий магазин, що стане у пригоді до будь-якого свята. Ти можеш обрати корисний подарунок у виді книги: біографічної історії життя світових футболістів для тих, хто полюбляє футбол; книги про материнство для майбутньої мами; книгу про бізнес чи саморозвиток для колеги; збірник казок чи розвивальні книжки для подарунку маленькій дитині.

У кожній категорії товарів представлені підкатегорії з популярними та акційними позиціями. До речі, автобіографічний бестселер Грегорі Девіда Робертса «Шантарам» досі популярний серед наших читачів. Ви можете придбати легендарні книжки за ціною нижче 200 грн, а для постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок – до 7%. Завітай до сайту booklya.ua та обери свіжу колекцію настільних книжок чи підбери оригінальний та корисний варіант подарунка.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: