fbpx

Журналіст Рахманін приїхав на Прикарпаття підтримати кандидата Тищенка

Політика 13:59, 19.07, 2019
НА ФОТО: Сергій Рахманін і Володимир Тищенко

Відомий журналіст Сергій Рахманін приїхав на Прикарпаття, аби підтримати Володимира Тищенка – кандидата в народні депутати від партії «Голос» по 87 округу. Вони провели низку зустрічей з виборцями, розповіли про ідеї, з якими команда партії «Голос» йде в Раду.

«Ми виступаємо за правосуддя, яке захищатиме громадян. За побудову вільної економіки на основі сучасних технологій, де олігархи стануть звичайними бізнесменами, будуть позбавлені економічних монополій, контролю над медіа та політикою. За підвищення боєздатності Збройних Сил, прозорість закупівель в оборонному сексторі та впровадження стандартів НАТО. Ми за те, аби нарешті не людина була для держави, а держав робила все можливе для людини, щоб у нас були рівні умови з рівними можливостями для кожного», – зазначили вони.

Читайте також: Хто такий Володимир Тищенко: Прикарпаття отримає власний “Голос”

Сергій Рахманін закликав підтримати на виборах 21 липня кандидата по 87 округу Володимира Тищенка: «Це людина, яка ніколи не була причетною до влади та бюджетних коштів і зуміла власноруч збудувати бізнес, який забезпечує людей роботою. Він знає, як працювати без корупції, за чесними правилами і на якісний результат. Такі люди потрібні Україні».

«Ми дійшли абсолютної згоди, що єдиний шанс України на успішне майбутнє – це “Голос” та люди, яких він об’єднав! Маємо спільно командою показати якісно новий підхід до політики, де людина – основна цінність, а законотворці роблять усе, аби створити їй належні європейські умови», – додав Тищенко.

Нагадаємо, Сергій Рахманін – відомий український журналіст, телеведучий, публіцист. Балотується в народні депутати за списком партії «Голос».

За словами експертів, на 87 окрузі є два найімовірніших кандидати на перемогу: чинний мер Надвірної Зіновій Андрійович та Володимир Тищенко від партії «Голос» Святослава Вакарчука.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: