fbpx

Зіновій Андрійович склав повноваження міського голови Надвірної

Політика 14:39, 17.08, 2019

У четвер, 15 серпня, відбулось засідання 35 позачергової сесії Надвірнянської міської ради, під час якого розглянули питання про дострокове припинення повноважень міського голови Зіновія Андрійовича.

Про це повідомляє сайт nadvirna.in.ua.

Після розгляду порядку денного депутати одноголосно прийняли рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Зіновія Андрійовича в зв’язку з обранням його народним депутатом України на позачергових парламентських виборах.

Повноваження Надвірнянського міського голови відповідно до ч. 2 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” тимчасово здійснюватиме секретар Надвірнянської міської ради Тарас Пекарський з моменту дострокового припинення повноважень Надвірнянського міського голови і до моменту початку повноважень Надвірнянського міського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії Надвірнянської міської ради, обраної на чергових місцевих виборах. 

Зіновій Андрійович тричі перемагав на виборах міського голови Надвірної: у 2006-му, 2010-му та 2015-му роках. На останніх місцевих виборах його підтримали 89,14% надвірнянців. Безпартійний.

На виборах до парламенту Андрійович отримав майже 38% голосів. Його найближчий конкурент висуванець “Свободи” Михайло Іваночко набрав менш як 14%.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: