fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Зробити Україну сильною державою, а Прикарпаття – її найуспішнішим регіоном!" – Олександр Шевченко про своє завдання у ВРУ

"Зробити Україну сильною державою, а Прикарпаття – її найуспішнішим регіоном!" – Олександр Шевченко про своє завдання у ВРУ

Політика 12:06, 13.03, 2021

Бути в опозиції до протиукраїнських законів, а в коаліції – за закони для розвитку України – про таку власну державницьку позицію заявив кандидат у депутати до ВРУ, депутат Івано-Франківської облради “За майбутнє” Олександр Шевченко в ефірі ОТБ “Галичина”. 

“Я не обираю собі політичних начальників, мені ніхто не зможе сказати, як голосувати. Я буду голосувати виключно в інтересах насамперед мого 87-го округу, Прикарпаття і цілої України”.

Олександр Шевченко розповів, що готовий до співпраці з іншими депутатами, які  пропонують мудрі управлінські рішення для зміцнення та розбудови України.

“Особисто знаю багатьох депутатів Верховної Ради, з якими співпрацював і співпрацюю досі, тому нам вдається залучати великі інвестиції для будівництва доріг на Прикарпатті. До речі, спілкуюся з тими, хто вже не є депутатами, але залишаються впливовими людьми в державі і завдяки яким продовжується процес розвитку нашого краю! Тому найефективнішим рішенням для подолання багатьох проблем вважаю конструктивний діалог”.

Щодо некоректних дій політичних опонентів стосовно нього кандидат у народні депутати каже, що час усе розставить на свої місця. Очікує, коли пройде день виборів, вони заспокояться і матимуть можливість переглянути свої вчинки та ставлення.

“Найголовніше для мене – це мої партнери й однодумці – мої виборці, з якими і для яких мені працювати надалі. Моя тактика спілкування – розповісти про себе і свої можливості реальними діями та успіхом. А результати моєї команди видимі – туризм, робочі місця, дороги! До влади потрібно обирати тих, хто вже робить внесок у розвиток Івано-Франківщини,” – наголосив Олександр Шевченко.

Політик закликав усіх виборців округу №87 обов’язково прийти на дільниці 28 березня і зробити правильний вибір!

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: