fbpx
 • Головна
 • Новини
 • Суспільство
 • 100-мегабітний Інтернет по акції від провайдера Мережа Ланет в Івано-Франківській області в населених пунктах Боднарів та Угринів

100-мегабітний Інтернет по акції від провайдера Мережа Ланет в Івано-Франківській області в населених пунктах Боднарів та Угринів

Суспільство 14:44, 18.06, 2020

Поширення швидкісного Інтернету на території України

Згідно з останніми офіційними даними, близько 50% населення України є інтернет-користувачами. А рівень поширення провідного Інтернету на території нашої держави не досягає й 42%. Це означає, що лише в містах люди сповна відчувають всі переваги доступу до мережі Інтернет. Там між провайдерами існує конкуренція, кожен з них пропонує найкращу швидкість Інтернету. А в селах такої послуги або взагалі ніхто не надає, або ж вона неналежної якості. В містах, борючись за абонентів, компанії запускають різні акції інтернет-провайдерів домашніх мереж. В селах — непомірно висока плата за дуже низьку швидкість.

100-мегабітний Інтернет по акції від провайдера Мережа Ланет в Івано-Франківській області в населених пунктах Боднарів та Угринів 1

Акційний тариф MegaLite

Коли ми говоримо про високу швидкість, маємо на увазі не менше ніж 100 Мбіт/с. В селах технологія підключення відрізняється від багатоквартирних будинків. Але технологія PON здатна забезпечити швидкість з’єднання до 100 Мбіт/с. Якщо вас ще досі лякають тарифи провайдерів Інтернету, тоді швидше підключайтесь до Мережі Ланет. адже зараз діє акційний тариф MegaLite.

Умови акційного підключення такі:

 • сплачуєте одноразово 599 грн за швидкісний Інтернет;

 • отримуєте швидкість доступу до 100 Мбіт/с до кінця року;

 • 100% кешбек від першого платежу на бонусний рахунок в сервісі Ланет.TV.

Встигніть підключити! Акція діє до 24 серпня 2020 року.

Замовивши акційний тариф, ви сплачуєте одноразово 599 грн і користуєтесь Інтернетом до кінця 2020 року. Ви зустрічали десь більш вигідні акції інтернет-провайдерів?

Для реалізації підключення за технологією PON абоненту надається приймач ONU. Його заставна вартість становить 350 грн. Абонент отримує сертифікат, який необхідно зберігати, щоб в подальшому мати можливість повернути обладнання та заставну вартість.

Мережа Ланет — провайдер Інтернету, який надає не лише якісні послуги, а й відмінний сервіс.

 1. Цілодобова технічна підтримка.

 2. Зручний особистий кабінет користувача, в якому можна сплатити за послуги, активувати кредитний період чи призупинити надання послуг на час відпустки.

 3. Швидке реагування у випадку аварійних ситуацій.

 4. Клієнтоорієнтована команда спеціалістів.

Обираючи акції провайдерів, враховуйте також репутацію компанії та якість надання послуг. Замовити підключення ви можете на сайті, за номером телефону (0342) 506-500 або ж написавши листа на електронну пошту [email protected]

Акція діє до 24.08.2020 для нових абонентів Мережі Ланет в Івано-Франківській області в населених пунктах Боднарів та Угринів.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: