fbpx

11-класник з Калуша став стипендіатом почесної премії Davis Scholarship

Суспільство 18:24, 15.03, 2020

В майбутньому Юрій Стасюк отримає фінансову підтримку в оплаті витрат на коледж.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Ukraine Global Scholars, пишуть Вікна.

“У цей важкий період ми хочемо поділитися з вами позитивними новинами. Як і обіцяли, розповідаємо про результатами вступу покоління UGS ’19 до приватних шкіл!

На даний момент 11 із 16 фіналістів та фіналісток вступили до престижних шкіл-пансіонів, отримавши близько 2 млн доларів США у грантах!”.

Троє UGSівців також стали стипендіатами почесної Davis Scholarship, що у майбутньому покриє частину витрат на коледж. Це значно збільшить їхні шанси на вступ до топових коледжів після випуску зі шкіл.

Серед стипендіатів — учень Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Юрій Стасюк.

Цього року гімназист здобув чотири перемоги на третьому (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: перше місце з астрономії (вчитель Олександр Безушко), другі — з математики, інформатики (вчителі: Тамара Василишин, Ірина Іванущин), третє — з фізики (вчитель Олександр Безушко).

Ukraine Global Scholars — це некомерційна організація, створена для надання допомоги найталановитішим, найрозумнішим та найамбітнішим українським студентам отримати освіту в найкращих школах та коледжах світу, як правило, розташованих у США.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: