fbpx

11 українських університетів увійшли до рейтингу найкращих у світі

Суспільство 18:16, 12.06, 2022

11 українських університетів включили до числа найкращих університетів світу за версією QS World University Rankings 2022 року.

За результатами цьогорічного рейтингу, який є одним з найпопулярніших у світі джерел порівняльних даних про успішність університетів, найкращим українським закладом освіти визнаний Харківський національний університет ім. Каразіна. Університет увійшов до 541-550 позицій світового рейтингу, повідомляє osvita.ua.

Друге місце серед українських вишів посів Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (651-700 у світовому рейтингу).

Третє місце національного рейтингу відведено Київському національному університету ім. Шевченка (651-700 місце світового рейтингу).

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» отримав четвертий показник успішності в українській частині рейтингу (701-750).

Національний університет «Львівська політехніка» та Сумський державний університет ділять п’яту та шосту позиції з однаковими показниками у світовому рейтингу (801-1000).

З сьомої по десяту сходинок національного рейтингу розташувалися Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Одеський національний університет ім. Мечникова (1001-1200).

Також своє місце у QS World University Rankings отримав Національний університет біоресурсів і природокористування України. Його місце у національному рейтингу – 11, світова позиція 1201-1400.

Найкращим університетом планети визнано Massachusetts Institute of Technology з США. Британський University of Oxford отримав другу позицію, Stanford University (США) – третю.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: