fbpx

120 переселенцям, що живуть у спортзалі франківського ліцею, передали продуктові набори

Суспільство 12:05, 03.06, 2022

Понад 120 продуктових наборів передали для переселенців, які проживають в одному із навчальних закладів Івано-Франківська.

Днями заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко побувала в одному з навчальних закладів Івано-Франківської громади, в якому проживають внутрішньо переміщені особи. Посадовиця ознайомилася з умовами проживання людей та передала понад 120 продуктових наборів від благодійної організації «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», яка підтримує вразливі верстви населення, що потерпають від гуманітарних криз у всьому світі, допомагає особам у регіонах України, які найбільше постраждали від бойових дій, надає продовольство.

120 переселенцям, що живуть у спортзалі франківського ліцею, передали продуктові набори 1

“На сьогодні область вже прийняла понад 143 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Частина з них проживають в закладах соціальної сфери, інші – в приватному секторі, – розповіла Людмила Сірко. – Нам необхідно забезпечити нагальні гуманітарні потреби внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на Прикарпатті”.

120 переселенцям, що живуть у спортзалі франківського ліцею, передали продуктові набори 2

Область вже має досвід співпраці з міжнародними благодійними організаціями, які надають допомогу ВПО, і постійно шукає для співпраці нових доброчинців, інформує пресслужба ОДА.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: