fbpx

Дихати через раз: 7 найбільш забруднених вихлопами франківських вулиць

Суспільство 13:41, 26.05, 2020

В Обласному лабораторному центрі повідомили результати досліджень атмосферного повітря в зонах впливу автотранспорту – в Івано-Франківську та деяких населених пунктах області.

Так, у 2019 році перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі у місті Івано-Франківську реєструвались за такими показниками:

  • вміст оксиду вуглецю: вулиці Довга – Галицька, Деповська, Мартинця – Вітовича, Галицька – Дністровська, Привокзальна;
  • діоксид азоту: перехрестя вулиць Галицька-Тролейбусна-Пасічна, вул. Привокзальна, Вовчинецька, Дністровська, Тарнавського, Залізнична, Незалежності, Довга;
  • за вмістом пилу: перехрестя вулиць Галицька-Тролейбусна-Пасічна, Вовчинецька, Галицька, 65, Дністровська, Незалежності, Залізнична.

Перевищення фіксувались незначні, в межах 1,1 – 1,5 ГДК, в основному на перехрестях, біля вокзалів та транспортних розв’язок. 

Про перевищення інформували органи місцевої влади.

В 2019 р. відібрано для лабораторних досліджень 1305 проб атмосферного повітря, з них 270 або 2,1% не відповідають вимогам Гігієнічних регламентів «Гранично-допустимі концентрації хімічних і біологічних чинників в атмосферному повітрі населених місць». 

Нагадаємо, за станом торішнього моніторингу ОЛЦ перехрестя вулиць Галицька – Тролейбусна – Пасічна також було найбільш забрудненим у Франківську.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: