fbpx

3 причини, чому вбудовані НВЧ-печі AEG є найкращим вибором

Стиль життя 18:51, 14.04, 2021

Дизайнери відзначають, що проєктування й реалізація кухні – один із найскладніших етапів ремонту. У цій зоні зосереджено багато різних за функціоналом й способами встановлення приладів, які потрібно вдало вписати в інтер’єр. А якщо власник прагне мінімалізму, то завдання стає удвічі складнішим.

Світовий виробник товарів для оселі AEG пропонує елегантне вирішення питання – лінійку вбудованої техніки єдиного формату, що ідеально поєднується між собою та підходить для будь-якого стилю. Одним з елементів такої серії є мікрохвильова піч. Чому вона найкращий варіант для сучасного інтер’єру кухні, дізнавайтеся з нашої статті.

Завжди у тренді

НВЧ печі AEG - переваги для дому

Модний напрям останніх років – максимальна лаконічність складових інтер’єру. А мікрохвильовка часто стає деталлю, яка вибивається із загальної концепції. Під час планування кухні для цього приладу просто забувають виділити місце. Доводиться розв’язувати проблему за допомогою ніші в навісній шафі або ще гірше – віддавати місце на робочій поверхні.

Щоб уникнути таких ситуацій, вибирайте НВЧ-печі AEG заздалегідь. У каталозі виробника є моделі під різний стиль:

  • зі сталевими рамками;
  • з білими – так прилад зливається зі світлими фасадами і є непомітним;
  • акцентна чорна мікрохвильовка.

В AEG відмінно працювали над дизайном техніки. Він стриманий, без зайвих деталей, при цьому зі зручним управлінням. Деякі моделі мають спеціальне покриття Antifingerprint, яке захищає від замацування руками й крапель води. Це важливий момент для тих, хто хоче уникнути протирання мікрохвильовки після кожного використання.

Легке й зручне управління

вибирайте НВЧ печі AEG

Вбудовані НВЧ-печі AEG прості в користуванні. Їхнє управління таке саме, що й у звичних моделей:

  • у правому верхньому куті міститься невеликий інформативний дисплей;
  • нижче – механічні або сенсорні кнопки управління програмами й режимами;
  • далі ручка-колесо встановлення потужності;
  • внизу кнопка відчинення дверцят.

Інженери подбали про безпечну роботу техніки. Її можна сміливо встановлювати у вузькі ніші, залишаючи необхідні технологічні проміжки всередині. Невеликий нагрів корпусу жодним чином не впливає на кухонні меблі.

Збалансована функціональність

купити НВЧ печі AEG

Мікрохвильовки AEG стануть чудовим доповненням до традиційних духових шаф. Техніка розширює можливості приготування страв і дає змогу заощадити час на багатьох операціях. Наприклад, на сайті AEG ми натрапили на модель печі MBE2658SEB, особливість якої – індивідуальне налаштування робочих режимів. 

Техніка запам’ятовує складені вами програми, і їх можна запускати в один клік. Розморожувати або розігрівати продукти тепер можна без довгого вивчення меню.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: