fbpx

30 учасників АТО отримали допомогу від франківського Карітасу

Суспільство 09:45, 15.07, 2020

Карітас Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ вручив сертифікати учасникам АТО/ООС на суму 1000 гривень кожен.

Допомогу отримали 30 учасників АТО, які мають групу інвалідності або ж утримують дітей з інвалідністю.

30 учасників АТО отримали допомогу від франківського Карітасу 1

Отож загальна сума допомоги становить 30 000 гривень, інформує сайт Карітасу.

Працівники Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА надали список учасників АТО, які потребують грошової допомоги.

30 учасників АТО отримали допомогу від франківського Карітасу 2

Данило Семчишин родом із Калуша. Чоловік має II групу інвалідності. Поранення отримав під Горлівкою у 2015 році. До того вже рік воював на Донбасі.

“Я був у другій лінії оборони, коли до нас підійшла диверсійна група, почався бій, – розповідає ветеран АТО, – і коли я змінював позицію, то під час руху в мене влучила куля, прострілила дві ноги. На щастя, побратими відразу забрали мене. Потім доставили у лікарню в Костянтинівці, там прооперували”.

Чоловік пересувається за допомогою милиць. Отримані кошти витратить на ліки.

Володимир Фікерт не зміг прийти за сертифікатом, чоловік працює. Однак телефоном подякував за допомогу. У його сина – енцефалопатія лівої півкулі мозочка. Зараз дитина проживає з мамою у Києві.

“Син потребує постійного лікування, – говорить Володимир, – на підтримку здоров’я дитини йдуть великі кошти, препарати – дорогі. Я дуже вдячний за допомогу”.


Директор Карітасу Івано-Франківська отець Володимир Чорній подякував захисникам за їхню жертву та пообіцяв й надалі за можливості підтримувати їхні сім’ї.

30 учасників АТО отримали допомогу від франківського Карітасу 3

“Нашим завданням також є не лише матеріально допомагати нашим захисникам, – говорить отець Володимир, – але й виховувати суспільство, яке б з повагою та шаною ставилися до тих, хто стоїть на сторожі кордонів України”.

Допомога сім’ям учасників АТО/ООС відбувається за фінансової підтримки CNEWA (Canada) в рамках проєкту “Соціально-психологічна підтримка дітей, сиріт через війну”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: