fbpx

5 000 за найвищі результати ЗНО запровадили з наступного року

Суспільство 16:10, 29.12, 2020

Кабінет міністрів затвердив проєкт акту, що передбачає заснування 20 щорічних премій, які призначатимуть учням, що отримали найкращий результат при здачі зовнішнього незалежного оцінювання.

Таке рішення ухвалили на засіданні уряду 28 грудня, інформує МОН.

Необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями у навчанні сприяють підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені та засвідчують високий рівень освіти в Україні, наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, коментуючи необхідність запровадження щорічної Премії учасникам ЗНО з найвищим результатом.

Як зазначається у тексті відповідного указу президента, премію вручатимуть із 2021 року, пише Освіторія.

«Заснувати, починаючи з 2021 року, щорічну премію президента України учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали найвищий результат. Кабінету міністрів України починаючи з 2021 року передбачати в проєктах законів про Державний бюджет України видатки на виплату зазначеної у статті 1 цього указу премії», — йдеться в указі.

Наступного року на премії мають спрямувати 100 тисяч гривень. Відповідно, 20 українських учнів отримають премії по 5 тисяч гривень.

Премії призначатимуться відповідно до результатів ЗНО учасників, які набрали 200 балів із двох і більше навчальних предметів, йдеться на сайті МОН.

Відповідно до Регламенту КМУ, проєкт Указу буде переданий на підпис Президенту України. 

Нагадуємо, реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня й триватиме до 19 січня включно.

КУРС писав, що Міносвіти дозволить обрати лише один предмет для пробного ЗНО-2021

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: