fbpx

5 гаджетів для навчання, на які варто звернути увагу

Суспільство 19:19, 29.10, 2021

Навчання в школі та університеті, відвідування курсів та лекцій сьогодні неможливі без інтернету та відповідних гаджетів. Як забезпечити собі зручні умови для отримання нових знань та які гаджети краще для цього вибрати?

Топ гаджетів для навчання

Щоб долучитися до онлайн-освіти або відвідати цікаву лекцію, одні вибирають смартфон OnePlus Nord N10 або іншої моделі, а інші надають перевагу стаціонарному комп’ютеру. Обидва пристрої дають змогу користуватися відповідними програмами, тому вибір завжди індивідуальний. 

Найпопулярніша техніка для онлайн-навчання:

  • планшет;
  • смартфон;
  • ноутбук;
  • комп’ютер;
  • монітор.

Якщо ви плануєте навчатись вдома, то можна використовувати стаціонарний комп’ютер або монітор. Дані на монітор можна передавати з будь-якого пристрою і дивитися відео на великому екрані. Це дозволяє добре бачити всі деталі та тексти.

Для навчання в школі або інституті краще вибрати компактний гаджет. Це може бути смартфон, планшет або ноутбук. Молодшим школярам рекомендують користуватися планшетами, оскільки вони легкі та прості у використанні. Смартфон також буде вдалим варіантом, якщо має досить великий екран та технічні характеристики. Для студентів більш зручним варіантом є ноутбук. Він дозволяє не лише переглядати відео та брати участь в онлайн-семінарах, а відразу ж працювати в різних програмах, робити нотатки в текстових документах, додавати матеріали з комп’ютера.

Які ще гаджети стануть у пригоді під час навчання? 

Для відвідування уроків, лекцій, конференцій обов’язково знадобляться навушники. Найзручніший варіант — безпровідні моделі з мікрофоном, які до гаджетів не прив’язані. Їх можна використовувати з усіма пристроями, в яких є блютуз.

Також для навчання може знадобитися принтер. Зручно, коли необхідні для навчання матеріали можна відразу роздрукувати. Іноді вчителі та лектори задають письмові завдання, які виконують у роздруківках.

Не зайвим буде і фітнес-браслет, який допоможе контролювати активність. Не варто проводити за робочим столом цілий день. Для повноцінного життя та міцного здоров’я необхідна фізична активність, а браслет завжди про це нагадає.

Промо

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: