fbpx

5 переваг смартфонів Samsung

Суспільство 20:16, 15.10, 2021

Samsung – не просто фірма, яка займається розробкою та збіркою смартфонів, а величезний концерн, що спеціалізується на дослідницькій роботі, виробництві комплектуючих, деталей для різної електроніки. Для прихильників стильної та оригінальної техніки існує galaxy samsung store. Там можна придбати якісний товар з гарантією та переконатись, що продукція південнокорейського бренду недарма завоювала світову популярність.

Інновації та передові технології

Дуже часто найсвіжіші технології вперше використовуються саме в смартфонах Samsung:

  • вигнуті OLED екрани;
  • найтонші норми техпроцесу;
  • передові модулі камер.

Тільки потім аналоги впроваджуються головними конкурентами на кшталт LG і використовуються партнерами, що закуповують деталі у Samsung.

Камери

Матриці Samsung використовуються в пристроях інших брендів, але тільки для себе виробник робить модулі повністю. Інші компанії закуповують CMOS-сенсори, а виготовленням оптики і складанням займаються самостійно або доручають це компаніям типу OV або O-Film. Через це в смартфонах Samsung ті ж матриці знімають краще, ніж в інших пристроях.

Маючи доступ до вихідних розробок, інженери Samsung можуть краще пристосувати драйвери і бібліотеки камер під особливості сенсорів і оптики. Тому програмна частина фотозйомки теж більш оптимізована.

5 переваг смартфонів Samsung 1

Загальна оптимізація

Samsung самі роблять комплектуючі для смартфонів, тому їхні інженери добре знайомі з усіма тонкощами заліза. Всі нюанси враховують при розробці ПО, що дозволяє максимально ефективно використовувати всі ресурси. Цим пояснюється найкраща оптимізація навантаження і на обчислювальні компоненти, і на акумулятор.

Своя модифікація ОС

Фірмовий інтерфейс Samsung виглядає приємніше, ніж чистий Android. А ще до складу системи регулярно додають додаткові опції. Вони з’являються раніше, ніж їх вводять в чисті збірки Android. Це, разом з відмінною програмною підтримкою, робить прошивки Samsung більш зручними.

Високий рівень сервісу

За 83 роки існування корейська компанія відкрила представництва в багатьох куточках світу. Авторизовані сервісні центри Samsung є по всій Європі, завдяки чому з гарантійним обслуговуванням і ремонтом проблем не виникає.

Програмне обслуговування у компанії теж на висоті. Виявлені баги в софті швидко усуваються автоматичними оновленнями системи.

Переваги смартфонів Samsung пояснюють їх усіх у користувачів. Їхня ціна виправдана надійністю і бездоганною репутацією.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: