fbpx

5 причин пройти курси тестувальника та розпочати кар'єру в ІТ

Суспільство 19:30, 26.01, 2022

ІТ-сфера відкриває багато можливостей для тих, хто хоче пов’язати з нею своє життя. Розпочати кар’єрний шлях у цьому напрямку можна з опанування професії тестувальника. Ці спеціалісти перевіряють роботу сайтів, застосунків, комп’ютерних ігор та інших продуктів, в яких програмісти можуть допустити помилки. Сьогодні курси тестувальника доступні кожному, хто хоче спробувати себе в ІТ-сфері.

1. Кар’єрні перспективи

Попит на експертів у цій галузі росте, оскільки все більше стає програмних продуктів, за якістю яких потрібно слідкувати. Професія тестувальника допомагає безперервно вдосконалювати навички. Всього за кілька років старанної роботи можна пройти шлях від новачка до керівника QA-команди. Існує й інший варіант — освоїти суміжні навички і перейти в іншу область ІТ-сфери:

  • маркетинг;
  • розробка програмного забезпечення;
  • вебдизайн.

2. Творча складова

Тестування не зводиться виключно до монотонного дотримання написаної інструкції. Тестувальнику необхідно знайти нетривіальний підхід до системи та виявити навіть найнесподіваніший дефект. Досягти цього можна лише підходячи до робочих завдань із фантазією. Для тестувальника важливо розвивати уважність до деталей та креативність, щоб дивитися на програмні продукти з різних кутів.

5 причин пройти курси тестувальника та розпочати кар'єру в ІТ 1

3. Цікаве спілкування

Хоча QA-фахівець і працює з програмами, його будні наповнені спілкуванням з людьми. І це не тільки колеги в офісі, а ще й замовники, з якими інколи доводиться спілкуватись на онлайн-зустрічах.

4. Відсутність кордонів

Робота в ІТ зробить вас мобільним, адже для виконання завдань достатньо лише комп’ютера. Ви зможете залишатися на зв’язку з колегами, працювати віддалено і під час поїздки, і перебуваючи за містом.

Якщо тестувальник добре знає англійську, то це дає можливість зайняти вакансію практично в будь-якій країні. Головне для тестувальника — його навички та вміння, а не місцезнаходження.

5. Безперервне навчання

Компанії в індустрії інформаційних технологій зацікавлені у постійному зростанні співробітників, тому вони організовують власні тренінг-центри для накопичення та обміну знаннями. Роботодавці також заохочують участь у профільних конференціях та вивчення іноземної мови.

Пройти курси тестувальника може як молодий студент, школяр, так і доросла людина, яка бажає здобути нову прибуткову професію. Отримані знання стануть основою для старту кар’єри у популярній ІТ-сфері.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: