fbpx

52 проєкти будівництва та реконструкції шкіл і садків на Прикарпатті профінансують цього року

Суспільство 09:59, 18.07, 2019

Проекти на Івано-Франківщині профінансує Mіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Відтак вже схвалено фінансування по Україні 277 проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл та дитячих садків на суму понад 2,5 млрд грн.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Майже 280 проєктів з будівництва, реконструкції та капремонту шкіл і дитсадків вже схвалено до реалізації цього року за рахунок Держфонду регіонального розвитку. У рамках їх реалізації також передбачається впровадження Нового освітнього простору – це створення мотивуючого та креативного дизайну ззовні та всередині, проведення енергомодернізації – утеплення фасаду, заміна вікон, закупівля необхідного сучасного обладнання або меблів, створення всіх необхідних умов безбар’єрного доступу та інклюзивної освіти. Все це потрібно робити, щоб наші діти хотіли навчатися», – зазначив він.

В цілому вже схвалено фінансування з Держфонду регіонального розвитку (ДФРР) на реалізацію 707 проєктів регіонального розвитку у всіх областях України. Це будівництво і реконструкція шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я, культури, спорту та інші важливі регіональні проєкти.

У розрізі регіонів це 52 об’єкти в Івано-Франківській області. Прикарпаття входить до п’ятріки областей, де реалізують найбільше проєктів зі створення Нового освітнього простору (НОП). 

Довідково. Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами:

енергоефективність;

сучасне обладнання;

мотивуючий простір;

інклюзія та безбар’єрність.

Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі. Проєкт ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: