fbpx

6 порад, як купити надійну металочерепицю

Суспільство 13:19, 22.07, 2019

Кожен домовласник для свого даху хоче вибрати найбільш надійний захист у вигляді довговічного і привабливого покрівельного матеріалу. Адже саме від цього елемента будови буде залежати мікроклімат в будинку і захист від опадів і інших зовнішніх впливів. Вибір сучасних покриттів для покрівлі настільки великий, що в деяких випадках покупцям складно прийняти рішення на користь одного з них.

В інтернет-магазині https://skrovlya.kiev.ua/metallocherepitsa/ на цей час найкращим покрівельним покриттям є металочерепиця будь-якої форми і розмірів. До того ж цей факт доведений багаторічною статистикою продажів покрівельних покриттів. Щоб правильно підібрати якісну металеву черепицю, варто прислухатися до порад фахівців, які знають все про цей будівельний матеріал.

дах металочерепиця

5 важливих характеристик

  1. Щоб дах з металочерепиці був привабливий зовні, звертайте увагу на декоративні характеристики матеріалу. До таких характеристик слід віднести колір, форму хвилі, тип покриття. При підборі вдалого відтінку враховуються особливості ландшафту і самого об’єкта, зокрема колір і текстура тих матеріалів, які застосовувалися в обробних роботах.
  2. Додатковою гарантією вашої впевненості в довговічній експлуатації даху може стати офіційний гарантійний документ, в якому чітко вказані і термін служби виробу, і випадки, на які цей документ поширюється. До речі, не всі виробники надають такий документ, але не завжди його відсутність говорить про низьку якість продукції. Є й інші показники, за допомогою яких можна визначити орієнтовний рівень товару.
  3. При виборі виробника продукції звертайте увагу на відгуки та загальну репутацію заводу, адже останнім часом домовласники все частіше діляться з іншими своїм досвідом використання того чи іншого будівельного продукту. Виробництвом металочерепиці на сьогоднішній день займається дуже багато заводів і дрібних підприємств, відповідно існує високий рівень конкуренції. З одного боку, це добре для кінцевого споживача, адже так повинна знижуватися ціна на продукцію, а з другого боку, збільшується ризик того, що вам можуть підсунути неякісний матеріал.
  4. Маркування наноситься на металочерепицю з метою полегшити процес ідентифікації листів при покупці кінцевим споживачем. Так при виборі вам буде легше дізнатися, яка реальна товщина листа, хто виробник металу, а в деяких випадках навіть вдасться дізнатися клас оцинковки і тип полімеру. Як правило, маркування містить основну інформацію про товар, про метал, про виробника. Компанія «С-Покрівля» радить звертати увагу на наявність маркування на продукції.
  5. Вибираючи технічні характеристики, слід уважно вибирати такі з них: товщину листів, якість оцинковки і полімерного покриття. Наприклад, металочерепиця товщиною 0,4 мм і з вмістом цинку 125 грамів на метр квадратний не може перебувати довго в експлуатації і дуже схильна до передчасних пошкоджень. Правильний вибір цих характеристик – це запорука довговічності та надійності вашої майбутнього даху.
металочерепиця дах

Це тільки частина корисних рекомендацій, які можуть допомогти у виборі якісного захисту для вашого даху. Ще більше корисних порад і консультацій ви можете отримати безпосередньо у фахівців skrovlya.kiev.ua. Ми розповімо, як відрізнити оригінальну продукцію від підробки, як захистити свій вибір і гроші від невдалих покупок, і ще чимало не менш корисної інформації.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: