fbpx

700 листів від сиріт надійшли до святого Миколая у Мальтійську службу на Франківщині

Суспільство 16:11, 06.11, 2021

700 дитячих листів надійшло до офісу Мальтійської служби допомоги, що в Івано-Франківську, в межах благодійної акції “Святий Миколай іде до сиріт”.

За словами волонтерки Наталії Петрунів, їх написали діти, які навчаються чи проживають в 17 спеціалізованих закладах області.

За її словами, люди, які хочуть зробити подарунок діткам, можуть приходити до офісу Мальтійської служби допомоги, обирати лист і втілювати дитячі бажання, інформує Суспільне.

КУРС писав, що чужих дітей не буває: прикарпатців просять допомогти святому Миколаю

Франківка Любов Сабадах розповідає, що 10 років поспіль готує такі подарунки. Зі студентських років жінка приходить сюди, обирає лист і втілює дитяче побажання.

“Дуже мене розчулюють такі листи. Деякі діти потребують одягу, не мають спідньої білизни, шкарпеток. Для нас це звичне, а вони просять Миколая. Саме такі листи беру”, — розповідає Любов Сабадах.

Мальтійська служба почала приймати листи з 1 листопада. Їх писали діти, які навчаються чи проживають в спеціальних школах чи належать до організацій, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

“Раз у рік дитина отримує саме те, що просить. Ми працюємо з нашими жертводавцями та обговорюємо, як складати цей подарунок. У нас є декілька порад, з чого можна сформувати подарунок, а що не підходить. Людина приходить, шукає свій лист, читає між рядочками”, — розповідає Наталія Петрунів.

Волонтерка Валентина Палюга каже, окрім індивідуальних листів від дітей, є ще колективні листи від окремих шкільних класів.

“Діти здебільшого просять якісь канцтовари, все, що може знадобитися в навчанні, — футбольні м’ячі для дозвілля, скакалки. Ці листи зазвичай в нас готують групи людей. Неодноразово до нас приходили школярі, студенти, які хочуть класом, групою, університетом зробити подарунок”, — розповідає Валентина Палюга.

В офісі Мальтійської служби допомоги вже є перший подарунок, адресований учню Рогатинської школи.

Подарунки в межах акції” Святий Миколай іде до сиріт” в офісі Мальтійської служби прийматимуть до 13 грудня.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: