fbpx

На Коломийщині керівники підприємств оповіщатимуть військовозобов'язаних працівників

Суспільство 14:04, 05.10, 2022

Керівники підприємств, установ та організацій будуть оповіщувати військовозобов’язаних працівників про явку на призовні дільниці задля уточнення військово-облікових даних та проходження медичної комісії.

Відповідні розпорядження районного центру комплектування та соціальної підтримки керівники почнуть отримувати вже цього тижня, повідомляє НТК.

“Керівники підприємств у разі отримання розпорядження зобов’язані видати наказ “Про оповіщення військовозобов’язаних працівників” та довести його до їх відома у частині, що стосується забезпечення їх прибуття за викликом до районного центру комплектування та соціальної підтримки у визначені строки”, – сказав начальник Коломийського районного центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Шаховець.

Керівники також повинні забезпечити контроль за результатами оповіщення та прибуття військовозобов’язаних до центрів комплектування та соціальної підтримки. Письмово повідомити центр комплектування про осіб, які не виконали наказу.

Після оповіщення працівники мають з’явитися для проходження медичної комісії та уточнення військово-облікових даних.

За невиконання розпорядження передбачена адміністративна відповідальність.

“Це не означає, що усіх вас чи ваших працівників одразу призивати до ЗСУ. Є чітко встановлений відсоток, який ми можемо призвати з підприємства, установи чи організації. У першу чергу будуть призиватися ті спеціальності, які зараз найбільше необхідні ЗСУ”, – сказав голова районної військової адміністрації Любомир Глушков.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: