fbpx

У франківському ресторані "Десятка" не хотіли обслуговувати літню жінку через запах

Суспільство 20:20, 13.06, 2023

У франківському ресторані “Десятка” відмовились обслуговувати літню жінку. Знадобилося втручання клієнтів, щоби старенькій подали страву.

“Причиною цьому стало, що деякі гості закладу поскаржилися на те, що їм некомфортно, бо, мовляв, неприємно пахне”, – пояснює Соломія, яка виклала у фейсбук відео скандального випадку.

Соломія, йдучи Франківськом, побачила бабцю, що стоїть під дощем, і вирішила пригостити її обідом. “Мені дуже сумно, що він завершився скандалом. Найбільш боляче, що бабуся все це чула, й тяжко уявити, що в той момент коїлося в її душі, яке приниження і біль”, – поділилася дівчина.

Спочатку Соломія з бабусею сіли на терасі “Десятки”. Але їх попросили перейти звідти в невелику залу. Там літню жінку також не хотіли обслуговувати.

“Підійшла до мене адміністраторка і каже, щоби я з бабусею вийшла, бо люди жаліються, що від пані є зайвий запах. Нас попросили вийти і їсти на вулиці”, – розказує на відео дівчина.

За дівчину з бабусею заступився один із клієнтів. “Якщо вам не подобається – пересідайте. А ця людина буде тут сидіти!” – звернувся він до скаржників.

“Ми не проти! Не проти!” – позицію чоловіка підтримала решта відвідувачів.

В цей час адміністраторка ресторану пояснювала, що є таке положення, коли їй не дозволено пригощати гостю закладу. “Ми самі платимо!” – відгукнулася дівчина і нагадала, що вже казала про це. “Я теж готовий заплатити!” – підтримав чоловік.

“Якщо у вас є бабуся, чому ви не виявляєте розуміння?” – звернувся чоловік до клієнтів, які скаржилися на присутність літньої жінки. Ті обурювалися, що їх змушують пересідати, але вийшли.

Бабусі принесли журек. Старенька розповіла, що пів року тому поховала сина.

“Ви маєте йти, куди хочете. Їсти, де хочете. Ніхто не має права казати вам вийти. Ті, кому не подобається, мають вийти”, – пояснювала Соломія бабусі, яка переживала, що стала причиною неприємного інциденту.

“Чого це ви маєте її годувати?!” – обурювалася адміністраторка.

“В першу чергу це людина. І все, крапка!” – наголосив адміністраторці чоловік, який вступився за бабусю із Соломією.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: