fbpx

Айтішник "Дикий" захищає країну в прикарпатській 102 бригаді

Суспільство 12:23, 09.08, 2023

До війни айтішник-фрілансер, а сьогодні командир взводу у складі 74 батальйону прикарпатської 102 бригади ТрО воює на передовій у Запоріжжі.

«Коли почалася війна, я якраз відпочивав з дружиною у Барселоні. Міг спокійно залишитись там. Я працюю фрілансером, робота не прив’язана до певного місця, можу працювати в будь-якій точці земної кулі по інтернету. Але я вирішив повернутись в Україну. Літаком долетіли до Варшави, далі добирались автомобілями. В мене тут, в Україні, родина, син 11 років», – каже «Дикий», командир взводу.

Позивний Дикий, 102 брига Івано-Франкківщина

«Дикий» мешкає у Рівному, коли йому прийшла повістка – поїхав до Львова на курси перепідготовки офіцерів запасу, потім був направлений служити у 102 бригаду ТрО. З червня 2022 року він у складі 74 батальйону на Запоріжжі.

«Раніше я ніколи не керував людьми, – каже «Дикий», – я звик працювати сам на себе. А тут в мене цілий взвод – більше як 20 чоловік, за яких я повинен нести відповідальність. Хоча вважаю, що мені повезло – в мене у взводі всі свідомі, дорослі люди, які знають свої обов’язки і виконують їх. Мені не треба стояти над ними і постійно контролювати. Тут воюють усі за власним бажанням і у всіх спільна мета – перемога над ворогом».

Айтішник "Дикий" захищає країну в прикарпатській 102 бригаді 1

Читайте також: Як воює прикарпатська 102 бригада ТрО. Розповідає Мирон Дмитрик.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: