fbpx

Активісти в Карпатах поновили популярні туристичні маршрути та проклали нові

Суспільство 15:49, 13.08, 2019

Днями в Косівському районі активісти провели акцію "Мандруючи Космачем".

Про зроблену роботу в мережі розповів один з ініціаторів акції Василь Книшук. 

В рамках реалізаці акції “Мандруючи Космачем” активісти громадської організації “Територія Карпат” спільно з командою розпочали роботи з ознакування кількох туристичних маршрутів, які беруть початок від місцевої автостанції.

“Того ранку в Космачі було сонячно і тепло – хотілося робити зміни”, – жартує Василь Книшук.

Пройшли маршрути, щоб визначити місця розміщення вказівників та інформаційних стендів. Допомагав у цьому, зокрема, автор та видавець туристичних карт Василь Гутиряк. 

Практичну допомогу зі знакування разом із працівниками НПП “Гуцульщина” та представниками Корпусу Миру взяв на себе голова обласної комісії зі знакування туристських маршрутів Григорій Мельник.

Було прознаковано 12 км велосипедного маршруту з долини річки Пістинька в долину річки Ставник – у напрямку присілка Завоєли і зворотно за підтримки волонтерів. 

Голова організації “Карпатські Стежки” Василь Фіцак прознакував 25 км кільцевого пішохідного маршруту у напрямку гори Ґрегіт (1472 м), найвищої вершини Космача та Косівщини.

Також розпочали відновлення туристичного маршруту у напрямку гори Лисина Космацька (1465 м) протяжністю 13 км. Та у напрямку хребта Сиглін – протяжністю 4,5 км.

 За 5 днів було прознаковано та очищено від завалів та чагарників 37 км нових стежок та відновлено 17,5 км відомих туристичних маршрутів. На всіх ділянках маршрутів максимальну увагу приділяли очищенню лісу, полонин та доріг від сміття – але тут ще багато роботи. 

Роботи велися чотири дні за активної участі лісників Космацького лісництва, депутатів Космацької ОТГ та місцевих жителів з присілка Лішів.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: