fbpx

Американці передали засоби індивідуального захисту для прикарпатських медиків на 1 мільйон 300 тис. грн

Суспільство 13:08, 08.10, 2020

У рамках проєкту, який реалізується Українською ініціативою зміцнення громадської довіри (UCBI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Івано-Франківською облдержадміністрацією, для медиків Прикарпаття передали засоби індивідуального захисту загальною вартістю 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Завдяки проєкту 15 закладів охорони здоров’я області отримають респіратори FFP3, одноразові захисні костюми, одноразові медичні маски, шапочки, бахіли та захисні щитки для обличчя, повідомляється на сайті Івано-Франківської ОДА.

Івано-Франківщина вже має успішний досвід співробітництва з представниками Агентства США з міжнародного розвитку. Так, за їхньої підтримки цього року було відкрито 16 кімнат відпочинку для медичного персоналу в 11 районах області, повідомила перший заступник голови ОДА Марія Савка.

За словами регіонального представника проєкту Яромира Удода, до початку пандемії COVID-19 їхня основна співпраця базувалася на наданні допомоги грамадським організаціям. Однак коли виникла гостра потреба у забезпеченні медичників працівників засобами індивідуального захисту, учасники проєкту зосередили увагу на підтримці лікарів.

“Дізнавшись від обласної державної адміністрації про потребу у засобах індивідуального захисту для медичних працівників, ми скомунікували із донорами щодо придбання масок, захисних костюмів та щитків, – зазначив Яромир Удод. – Сьогодні ми передали першу партію технічної благодійної допомоги медикам Прикарпаття, невдовзі очікується чергова передача медичних засобів”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: