fbpx

АМК рекомендує "Івано-Франківськгазу" дозволити споживачам обирати компанію для встановлення лічильників

Суспільство 14:02, 17.07, 2023

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Івано-Франківськгаз». Компанія не забезпечила замовникам можливість обирати виконавця робіт для встановлення лічильників, інформує пресслужба відомства.

Зазначається, що для приєднання до газорозподільної системи АТ «Івано-Франківськгаз» замовник має звернутись із заявою про приєднання до ГРМ і додати заповнений Опитувальний лист, в якому немає змоги вільно обирати виконавця робіт із встановлення вузла обліку газу серед субꞌєктів господарювання.

Форма опитувального листа до заяви про приєднання до ГРМ, яка розміщена на офіційному сайті АТ «Івано-Франківськгаз», не узгоджується з нормативно-правовими документами, зокрема Кодексом ГРМ.

“Такі дії АТ були б неможливими за умов існування конкуренції на відповідному ринку. Але АТ «Івано-Франківськгаз» займає монопольне становище на ринку послуг приєднання до газорозподільних мереж в межах міста Івано-Франківськ та Івано-Франківської області”, – йдетьтся в повідомленні.

ТОж Адміністративна колегія Західного МТВ 13 липня 2023 року надала рекомендації АТ «Івано-Франківськгаз» припинити дії, які містять ознаки порушення законодавства, внести необхідні зміни в опитувальний лист та проінформувати про це Західне МТВ у 10-денний термін.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: