fbpx

Андрій Іванчук та фонд "Покуття" забезпечили цілу Івано-Франківщину медичними засобами

Суспільство 15:50, 09.05, 2020

Народний депутат Андрій Іванчук разом із заснованим ним благодійним фондом «Покуття» розпочали акцію із забезпечення медиків Івано-Франківської області засобами захисту.

Команда фонду відвідає майже 30 медичних закладів Франківщини, серед яких всі 12 опорних пунктів, куди госпіталізують хворих на COVID-19.

Підтримку насамперед опорних медустанов, що приймають хворих з підозрою на коронавірус, зініціював народний депутат України Андрій Іванчук, який ще на початку пандемії спрямував діяльність благодійного фонду «Покуття» на допомогу краю.

Андрій Іванчук та фонд "Покуття" забезпечили цілу Івано-Франківщину медичними засобами 1

Днями партію багаторазових захисних медичних костюмів, одноразові маски, респіраторні маски KN 95, два види рукавичок і захисні щитки для медичних працівників передали  в обласний аптечний склад, звідки їх розподілять між обласним фтизіоцентром та інфекційною лікарнею.

Також великий транш вже отримали десять медичних закладів Коломиї, Нижньовербізької та Матеївецької ОТГ, центральні районні лікарні у Рогатині, Галичі, Тлумачі, Городенці, Отинії та міська лікарня у Тисмениці.

Внаслідок COVID-19 Прикарпаття постраждало чи не найбільше в країні. Від початку карантину Андрій Іванчук разом з благодійним фондом «Покуття» забезпечив  респіраторними масками Коломийсько-Городенківський округ, а також всі райони Івано-Франківської області засобами для дезінфекції громадських місць.

“Протягом останнього часу ми здебільшого забезпечували 12 опорних лікарень, які безпосередньо працюють із хворими на COVID-19, а інші залишалися осторонь. Завдяки суттєвій допомозі благодійного фонду «Покуття» тепер ми можемо ґрунтовніше підійти до захисту наших медиків”, – каже голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Андрій Іванчук та фонд "Покуття" забезпечили цілу Івано-Франківщину медичними засобами 9

До опорних лікарень області належать Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради, Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міськради, Міська клінічна лікарня №1 Івано-Франківської міськради, Городенківська центральна районна лікарня, Долинська багатопрофільна лікарня, Косівська центральна районна лікарня, Надвірнянська центральна районна лікарня, Рожнятівська центральна районна лікарня, Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр, Коломийська центральна районна лікарня.

“Зараз актуальність забезпечення галузі охорони здоров’я стоїть гостро як у державі, так і в області, – продовжує Віталій Федорів. – Коли бізнес, влада та волонтери діють спільно в інтересах держави, з’являється надія на те, що ми захистимо медиків і якомога швидше повернемося до звичного ритму життя. Тому я вдячний благодійному фонду «Покуття» та нашому краянину Андрієві Іванчуку за те, що не залишились осторонь”.

Голова благодійного фонду «Покуття» Уляна Мандрусяк розповідає: “Це одна з найбільших акцій для підтримки медиків. Андрій Іванчук один з перших почав опікуватися Івано-Франківською областю. Засоби захисту, які ми розвозимо, сертифіковані та дозволені для використання в медичних установах”.

Андрій Іванчук та фонд "Покуття" забезпечили цілу Івано-Франківщину медичними засобами 10

Надалі фонд привезе допомогу в Калуську, Снятинську, Верховинську, Богородчанську, Косівську, Надвірнянську, Рожнятівську, Долинську районні лікарні.

 ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: