fbpx

Андрій Шпундра призначений заступником начальника обласного управління лісового та мисливського господарства

Суспільство 15:25, 14.09, 2021
НА ФОТО: ????????????????????????????????????

Наказом Держлісагентства України від 6 вересня 2021 року Андрія Шпундру призначено заступником начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На нараді Олег Ярошик, т.в.о. начальника управління, зазначив, що на посаду призначено людину, яка знає свою справу і є справжнім професіоналом, інформує пресслужба ОУЛМГ.

Андрій Шпундра народився 28 квітня 1975 року в Івано-Франківську. Після закінчення у 1997 році Українського державного лісотехнічного університету за спеціальністю «Технологія лісозаготівлі» здобув фах інженера-технолога  лісозаготівельних робіт.

Працювати Андрій Шпундра розпочав у ДП «Івано-Франківський лісгосп». Згодом працював інженером та начальником відділу у ДП «ВКВ «Івано-Франківськліссервіс». У 2000 році переведений на роботу в Івано-Франківське обласне управління лісового господарства.

З 2004 року Андрій Шпундра працював у підрозділі «SWEEDWOOD» ТзОВ «Стен ЛТД». З 2006 року до призначення обіймав посаду начальника відділу лісових ресурсів Івано-Франківського ОУЛМГ.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: