fbpx

Англійська для дорослих – до якого віку можна вивчити мову?

Суспільство 19:20, 12.10, 2021

Вивчити англійську для дорослих не складніше, ніж для дитини. Вчені довели, що здатність до вивчення мов в людини не пропадає з віком.

Англійська для дорослих: в якому віці вчити англійську надто пізно?

Багато хто вважає, що вчити іноземну мову після 30, а то і після 20 вже пізно, що мозок що старше, то гірше засвоює матеріал. Цей стереотип вчені не підтвердили. Дослідження показують, що людина здатна вивчити мову навіть на пенсії. Тільки підхід у вивченні англійської для дорослих і для дітей буде відрізнятися.

Якщо ви шкодуєте, що не вивчили мову в дитинстві або юнацтві, відкиньте цю думку. Все, що вам потрібно, – знайти хороші курси англійської для дорослих.

Вчити англійську в дорослому віці складніше, ніж в дитинстві?

Існує думка, що вчити іноземну мову в дитинстві легше і продуктивніше, ніж у дорослому віці.

Англійська для дорослих – до якого віку можна вивчити мову? 1
Вчити англійську мову можна в будь-якому віці

Вся справа в сприйнятті. Діти вчать англійську по-іншому. Маленька дитина вчить мову як рідну, повторюючи фрази, граючи в ігри, старші діти вже починають сприймати іноземну мову через призму рідної. У дорослому віці здається, що вивчити мову важко і довго не тому, що наш мозок гірше почав працювати, а через накопичені знання та досвід. Досягнувши професіоналізму в одній зі сфер, нам важко психологічно опуститися до початку, вийти із зони комфорту і відчути себе некомпетентним. Насправді діти вчать мову довше, але їх процес більш природний. Вони не знають про дієслова та займенники, як сказати пропозицію в Past Simple або Present Continuous. Вони вбирають в себе все нове. Дорослі ж можуть побудувати систему і вивчити англійську за рік або два, що не під силу дитині без бази життєвого досвіду і багатьох знань. Головне – знайти мету, до якої будете рухатися, і відповідну вам методику.

Досліди вчених показують, що вивчити англійську можна і після 60 років. Вивчення мови добре впливає на самопочуття і психічне здоров’я. Люди, які вчать іноземні мови на пенсії, менше страждають на розсіяний склероз, краще концентруються і відчувають себе бадьоріше.

Секрети успіху вивчення англійської для дорослих

Відкиньте усі сумніви, що заважають вивчити англійську мову. Доведено, що не буває людей занадто старих або нездатних до вивчення мови. Почніть з мотивації. Визначте мету, заради якої будете рухатися далі, навіть коли буде важко і захочеться все кинути. Дорослим набагато легше мотивувати себе і знайти причину, продовжувати вчитися.

Не бійтеся вийти із зони комфорту. У будь-якій справі потрібно з чогось почати. Ви не заговорите відразу грамотно і правильно, будете багато помилятися. Не бійтеся помилок і продовжуйте роботу над собою.

Вам повинно бути комфортно. Знайдіть курси і викладача, з яким буде цікаво і комфортно працювати. Ви не повинні відчувати страх помилитися, бути на занятті в напрузі або соромитися висловити думку. Виберіть зручний варіант занять, пройдіть кілька пробних занять у різних школах з різними викладачами, щоб оцінити, де комфортніше.

І не забувайте заохочувати себе за успіхи і не здаватися, коли буде важко. Успіх не змусить вас чекати!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: