fbpx

Англійська в Яппі – поради з мотивування співробітників

Суспільство 19:15, 13.10, 2021

Курси Яппі – англійська для молодих та цілеспрямованих професіоналів. На курсах англійської в Яппі вам допоможуть знайти мотивацію і впевнено йти до своєї мети.

Англійська в Яппі – вперед до спільної мети!

У цій статті ми детально розглянули методики, що використовуються в школі Yappi, та поділилися порадами про те, як кожен із співробітників може підвищити свій мовний рівень завдяки корпоративному навчанню англійської. І хоч актуальність і користь англійської для будь-якої сфери діяльності очевидні, у багатьох до сих пір виникає питання: навіщо організовувати корпоративні уроки англійської в Яппі, якщо можна відразу наймати співробітників з хорошими мовними навичками? Мудрий та підприємливий керівник погодиться, що навчати своїх підлеглих англійської – вигідно і перспективно для компанії. На це є кілька причин:

  1. По-перше, якщо шукати співробітників, орієнтуючись тільки на рівень володіння англійською мовою, то ви ризикуєте відсіяти дуже хороших фахівців. Адже можна бути приголомшливим дизайнером, інженером або юристом і не володіти іноземною мовою. Краще зібрати команду справжніх професіоналів у своїй справі і організувати корпоративне навчання. Таким чином, вони отримають нову навичку, не відволікаючись від своїх основних обов’язків.
  2. По-друге, навіть якщо ваші співробітники спочатку мають хороший рівень англійської мови, за відсутності практики навик втрачається. Як правило, суєта робочих днів забирає у співробітників мотивацію вчити англійську самостійно. Навіть якщо ви, як керівник, дасте їм завдання вдосконалити свої скіли, як ви зможете контролювати цей процес? Даючи можливість вчити і практикувати англійську прямо на робочому місці, ви можете бути впевнені, що отримаєте хороші результати.

Яппі англійська – це заняття, завдяки яким кожен співробітник зможе в індивідуальному порядку поліпшити свій мовний рівень для досягнення спільної мети компанії. Це дуже ефективний спосіб згуртувати колектив, нагадати своїм підлеглим, що успіх вашої організації залежить від кожного з них. Корпоративне навчання англійській в Яппі дозволить вам усвідомити свою важливість і корисність. Зрозуміти, що ви не рядовий співробітник, а важливий елемент, від якого залежить успіх підприємства.

Англійська в Яппі – поради з мотивування співробітників 1
Яппі англійська – це корпоративне навчання для людей, які завдяки своїм навичкам зможуть домогтися будь-якої мети компанії.

В абревіатурі Yappi недарма зашифровано слово «ambitious». Але навіть у найбільш амбітного і цілеспрямованого співробітника з часом може знизитися мотивація вчитися. І підтримувати ентузіазм і бажання своїх підлеглих покращувати свої мовні навички – це завдання керівника. І ось як це можна зробити:

  1. Відвідуйте уроки англійської разом з ними. І не просто будьте присутніми, а беріть участь у навчальному процесі нарівні з усіма. Можливо, вам навіть доведеться перший час проявляти найбільшу активність, щоб надихнути колег своїм прикладом.
  2. Дайте можливість трохи відпочити і розслабитися. Влаштуйте coffee break зі смаколиками перед заняттям з англійської, щоб співробітники могли трохи поспілкуватися та підкріпитися.
  3. Підготуйте заохочувальний приз для найкращого студента. Змагальний момент сприяє тому, що співробітники більш посилено вивчають англійську.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: