fbpx

Анюті Приймич терміново потрібна допомога на хіміотерапію

Суспільство 19:50, 06.11, 2020

Дівчинка з Калущини, що четвертий рік бореться з онкологією, потребує термінової підтримки.

Зараз Анюта Приймич проходить курс лікування після рецидиву хвороби в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні. Прохання про допомогу у мережі виклала її мама Леся. В дитини – пухлина, нейробластома заочеревного простору.

“У Анічки усе нормально, прокапали 5 курсів хіміотерапії, попереду ще два курси, – пише мама, – після цих двох курсів надіємось на виїзд за кордон у Барселону, уже над цим працюємо разом з лікарем, ще чекаємо онлайн розмову з доктором Mora з Барселони”.

Сьогодні дівчинка проходила обстеження на томографі, у вівторок їй почнуть капати хіміотерапію.

Анюті Приймич терміново потрібна допомога на хіміотерапію 1

“Ми не можемо зупинити лікування до виїзду за кордон! – у відчаї мама Леся. – Хочу оголосити про терміновий збір коштів ще на два курси хіміотерапії, вартістю 200 000 тисяч грн. Зібрано 18 580 грн на сьогоднішній день. На вівторок нам потрібно ще дозбирати 70 тисяч грн. Звертаюся до усіх небайдужих допомогти зібрати кошти, адже за препарат Авастін розраховуємося одразу, як тільки кур’єр доставляє препарат. Дуже просимо про посильну допомогу і поширення інформації про Анічку, просимо не бути байдужими до життя дитини, яка уже бореться 4 рік за життя! Я розумію, що ви уже виснажені, що таких діточок багато і прохання про допомогу також досить багато пишуть, але якби знали і розуміли, як ці дітки хочуть жити, як прагнуть бути здоровими, ну серце розривається від болю!”.

Допомога – картка Приватбанку 5168 7574 0312 2189 Приймич Леся Орестівна.

Вайбер 068 236 38 92…..(моб.тел). Skype 068 236 38 92 Lesja Pryjmych.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: