fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Асоціація голів ОТГ Прикарпаття закликала Мінрегіон включити Угринівську, Ворохтянську та Підгайчиківську ОТГ до перспективного плану

Асоціація голів ОТГ Прикарпаття закликала Мінрегіон включити Угринівську, Ворохтянську та Підгайчиківську ОТГ до перспективного плану

Суспільство 14:11, 27.01, 2020

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття звернулася до Міністерства регіонального розвитку та територій України та до керівництва обласної державної адміністрації з проханням включити до Перспективного плану області Угринівську, Підгайчиківську та Ворохтянську ОТГ. Про це інформують у пресслужбі інституції.

В агенції відзначають, що в офіційних листах, які підготували органам виконавчої влади, детально обґрунтовано доцільність включенням цих громад до Перспективного плану.

Так, зокрема, в інституції зазначають, що за окремими показниками виконання місцевих бюджетів серед усіх 30 ОТГ області за перше півріччя 2019 року в Угринівській громаді дохід загального фонду бюджету на одного жителя склав 3023,6 грн. За цим показником громада займає друге місце серед усіх діючих ОТГ Івано-Франківщини.

Щодо Підгайчиківської територіальної громади, вибори в якій відбулись наприкінці минулого року, у листі йдеться: «Після переходу на прямі міжбюджетні відносини громада отримає 60% ПДФО у розмірі 8,7 млн грн, а також трансферти з Державного бюджету в сумі 19,3 млн гривень. За попередніми розрахунками, на одного жителя громади припадатиме 2242 грн власних надходжень. Тобто, власні доходи на одного жителя на 484 грн більші за середній показник у розрізі вже діючих ОТГ».

Поряд з тим у інституції відзначають і те, що за попередній рік обсяг доходів (власних і закріплених) у Ворохтянській громаді становив 26,4 млн гривень. Після переходу на прямі міжбюджетні відносини громада отримає 60% ПДФО у розмірі 10,6 млн і всі передбачені трансферти з державного бюджету.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: