fbpx

Автомобільні шини Kleber Dynaxer HP3

Суспільство 13:12, 25.03, 2020

Автошини Kleber Dynaxer HP3 річної сезонності, які випускаються з 2010 року, поєднують високі робочі характеристики з безпекою в процесі їзди. Модель підходить для середньорозмірних автомобілів і автомобілів представницького класу.

Особливості моделі

Бренд Kleber відомий тим, що має французьке коріння. Але сьогодні заводи цієї компанії розташовані і в інших країнах, зокрема Румунії, Польщі та Португалії. Продукція марки Клебер, включаючи шини Клебер Дайнаксер АшП3, часто входить в випробувальні програми, що дозволяють професійним драйверам і експертам скласти особисте враження про ту чи іншу новинку індустрії.

Автомобільні шини Kleber Dynaxer HP3 1

Kleber Dynaxer HP3 тестувалася неодноразово і в багатьох тест-рейтингах посіла далеко не перші місця. Багато в чому це пояснюється тим, що шина була в одній і тій же програмі тестів, що і більш відома продукція провідних шинних брендів. Як відомо, шинам різних цінових категорій складно змагатися, але якщо і говорити про порівняння, то для свого рівня Kleber Dynaxer HP3 – є вельми примітним варіантом, який варто взяти на озброєння економному водієві, готуючись до літнього сезону.

Технології та дизайн

Інноваційний комплекс новітніх технологій, включаючи методики SSR і Dynaxer, дозволив інженерному розуму компанії Kleber створити шину з чудовим рівнем тяги і збалансованою керованістю незалежно від умов руху.

Kleber Dynaxer HP3 володіє приголомшливими зчіпними властивостями і чуйністю на рульові команди. Демонструє стислість гальмівної дистанції, незалежно від ступеня вологості дороги. Також модель втілює уявлення про справжню м’якість і беззвучність ходу, одночасно будучи вельми енергоефективним рішенням.

Оптимізований кут скоса плечових блоків (що задає загальний профіль) ідеальний з точки зору впевненого, стабільного проходження віражів на високих швидкостях.

У Клебер Дюнаксер ХП3 багатошарова будова, що складається з більш жорсткого нижнього шару, який регулює тепловиділення і армуючого протектора на рівні самого компаунда, проміжних шарів з добавками наносиліки для підвищення маневреності, а також еластичного зовнішнього шару.

Переваги шин

Серед переваг, які забезпечуються малюнком шини Kleber Dynaxer HP3, варто виділити наступні:

1. Швидкі реакції на повороти керма.

2. Негайний розгін з місця.

3. Ефективна чуйність на гальма.

4. Якісний дренаж опадів.

5. Мале поглинання палива.

6. Тиша і загальна комфортність ходу.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: